Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A CouchSurfing miért von le...

A CouchSurfing miért von le kb.13 eurót/4092 FT-ot?

Figyelt kérdés
akik regisztrálva vannak, azok írjanak

2012. jún. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem von le. A regisztráció teljesen ingyenes. Van olyan lehetőséged, hogy verified-olod magad. Az pénzbe kerül. Ez azért van, hogy leellenőrizzék a profilod, hogy igaz infókat írtál e magadról. Bankkártyáról kell fizetni és ezáltal tudják ezt elérni. De ez nem kötelező.


Mi már 3 éve vagyunk tagok és még nem verified-oltuk magunkat, de már több, mint 10 referenciánk (ajánlásunk)van. Ezt akkor írja valaki, ha fogadtuk őket, vagy ők minket.

2012. jún. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát én rendesen félreértettem az egészet, na most már m1 levonta, de hihetetlen, hogy pár napja regisztráltam és már rengeteg ember írt nekem, hogy adjak tanácsokat az országról, host stb. és ugye ezt többet nem fogja levonni?
2012. jún. 21. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fog vonni. Ez csak azért van hogy a személyazonosságodat igazold, ezáltal mások megbízhatóbbnak fognak tartani.

Valamint hozzájárulsz az oldal működéséhez.

2012. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és nem lehet valahogyan visszacsinálni?, mert nem nagyon használom. :(
2012. júl. 14. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nem :)
2012. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!