Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciki az, hogy ha valaki még...

Ciki az, hogy ha valaki még nem volt külföldön?

Figyelt kérdés
18/L, most fejeztem be a gimit, és még semmilyen módon nem voltam külföldön, néhány bizonyos ok miatt, viszont nagyon szeretnék kimenni, utazni és dolgozni is, amit meg is szeretnék majd valósítani. Amire leginkább kíváncsi vagyok az az, hogy ha egy ember erről kérdez engem, és elmondom neki, hogy még nem voltam, akkor mennyi az esély arra, hogy ezt "negatívan" értékeli nálam, vagy lenéz emiatt? ( félre értés ne essék, nem szégyenlem a dolgot,inkább azt sajnálom, hogy mivel nem voltam még kint, ezért sok mindenről lemaradtam (amit persze pótolhatok) )

2012. jún. 21. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen kérdések minden nap előfordulnak itt, de nem értem, egyáltalán hogy fordul meg valakinek a fejében ez. Miért lenne ciki? Egyáltalán nem az. Aki szerint égő, azzal meg nem érdemes foglalkozni.

Az emberi kíváncsisághoz hozzátartozik, hogy szeretne minél több dolgot megismerni, megtapasztalni. Korunkban erre sok embernek elvi lehetősége van, de közel sem mindenkinek. Mi magyarok utazgathatunk, ha van rá pénzünk és indíttatásunk. Ha nem telik rá, nem az egyén hibája. Ha tehetné, de nincs meg benne a vágy, akkor nincs. Én nem látok ebben semmi különlegeset.

2012. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sem ciki.
2012. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

34 éves koromig sosem repültem,sosem láttam a tengert sőt sosem voltam külföldön..Még a határ közelében sem jártam.

Sosem éreztem,hogy ez cikis lenne.

Nemrég voltam 40 éves. A véletlen sors miatt jelenleg külföldön élek, de még ma sem mondhatom el,hogy sokat utaztam külföldre- Nagyon sok helyen nem jártam még. Ha belegondolok akkor csak Angliában és Magyarországon voltam.

18 éves vagy, előtted az egész élet. Lesz alkalmad még utazgatni, világot látni.

2012. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Bár én 13 vagyok és rengeteg helyen voltam, mert szerencsére van pénzünk rá,de szerintem sem ciki egyáltalán!:)
2012. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon könnyen megoldható az "eseted".

Fizessél be egynapos bécsi vagy pozsonyi buszos kirándulásra, aminek kb. 5ezer Ft a teljes költsége.

Ennyit mindenki ki tud szorítani.

2012. jún. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

01:59-es, ilyen buszos utakat hol lehet találni?

2012. jún. 22. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Meg fogsz lepődni, de a neten!
2012. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!