Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mentek nyaralni? Én szeretnék...

Mentek nyaralni? Én szeretnék párommal elmenni kettesbe valahova.1-2 napra.

Figyelt kérdés
Tud valaki szép,nyugodt helyet ajánlani,ami viszonylag olcsó!
2012. jún. 26. 10:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szentendre,Leányfalu, Dunabogdány, Visegrád, Dömös, Esztergom, Zebegény, Nagymaros, Vác.......
2012. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
mi is mennénk nászútra, mondjuk Bük-Bükfürdő, Hajdúszoboszló.
2012. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Mi jövőhéten megyünk a férjemmel 1 hétre Visegrádra. most lesz majd a Nemzetközi Palotajátékok. júli. 5-8ig... :)
2012. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Gyula, Eger, Visegrád, Hévíz.


De ha természetjárók vagytok, akkor valamelyik nemzeti park.


Van valami völgy Erdélyben, nagyon szép, valami olyasmi neve van, hogy napvölgy, de nem ez az szerintem. Meg akkor ott van Hargita vagy Bihar megye ezek mind gyönyörűek és nincs túl messze.

2012. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Én is így tervezek a párommal 1-2 napra. Mi Lillafüredet néztük. Szerintünk annyira nem drága és mind ketten szeretjük.
2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A Fertő tó gyönyörű, és nagyon szép helyeken visz a bicikliútja! Biciklit szinte minden városban lehet kölcsönözni. Ha a természetbe vágytok akkor a Fertő tavat ajánlom a bicikliútjával és a nemzeti parkjával.
2012. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én voltam Lillafüreden, ajánlani tudom csak!
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jogsim,mert akkor nyilván vezetnék énis..de miért kell kötekedni!!szerintem 4-6 órát vezetni,nem túl jó!ezért írtam!én legalabbis nem lennék elragadtatva az ötlettől!Békés megyébe lakunk!!világvégén túl!:)Nem vagyunk természetjárok.(pl.Nem akarok egésznap egy hangos,szmogos városba járkálni,erre gondoltam.A stradot se csípjük annyira!)inkább hegyek!Eger környékére énis gondoltam!köszi a válaszokat!
2012. jún. 26. 10:57
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is Békés megyei vagyokés Visegrédot ajánlom. Nagyon nagyon szép, minden van ami egy romantikus kiruccanáshoz kell :)
2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kékestető, bükk, börzsönybe valami szállást kereshettek.
2012. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!