Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legolcsóbban...

Hogy lehet a legolcsóbban eljutni Bora Borára 4 személlyel?

Figyelt kérdés
mert én most oda szeretnék elmenni nyaralni
2012. júl. 1. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Bora Bora és olcsó egy mondatban nem létezik :-(

Air France repjegy olyan 500 000 FT/ fő.

Hoteleket tudsz nézni pl. a hotels.com oldalon.

2012. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jol irta az elso :)


Ez olyan, mintha a Four Seasons szallodaban szeretnel olcso szobat kivenni.


Ezek a helyek (4Seasons vagy Bora Bora) nem azoknak az embereknek van kitalalva, akik az 'olcso' megoldast valasztjak nyaralaskor.

Ha arra gondolsz, hogy "hogyan lehetne olcson megoldani", akkor meg nem vagy eleg gazdag ahhoz, hogy oda kiutazz. Sajnalom de ez van!

A legtobben akik Bora Borara utaznak azert mennek oda, mert oda akarnak menni es nem azert, mert 'hatha' megengedhetem magamnak, vagy 'esetleg' ossze tudunk majd annyit sporolni...

2012. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eloszor elrepulsz Papeete-be (Tahiti), majd egy kisseb geppel elrepulsz Bora Borara. A szallodak olyan 180-200ezer forint per ejszaka osszegnel kezdodnek, de a jo hir, hogy ebben a reggeli is benne van :)
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát a második válaszoló én csak 2 miliót akarok rá forditani eből nem tom hogy ki jön e
2012. júl. 2. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"hát a második válaszoló én csak 2 miliót akarok rá forditani eből nem tom hogy ki jön e"


Kérdező!


Gratulálok!

Egy mondaton belül 10 db. helyesírási hiba!


De segítek:

Az 1 "miliót" írják csak egy ellel.

A 2 milliót már két ellel írják..

A 3 millliót már hárommal stb...

2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nincs pénzed miért az egyik legdrágább helyre akarsz nyaralni menni? Akinek repjegyre sem tellik minek akar rongyot rázni?

Ha nyaralni megyek kurvára nem az érdekel, hogy mennyibe kerül, hanem az élmények gyűjtése.

2022. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!