Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Lehetőségem lenne a barátnőimmel egy hétre elutazni, de a szervezésben vagy inkább nem szervezésben rengeteg hibát és számomra zavaró dolgot látok, ami azt sugallja hogy ne menjek.

De félek,, ha itthon maradok akkor rengeteg élménytől fosztom meg magam. MIndig is utáltam a nyarat, mert sosincs programom, nem mondom, hogy unatkozom, mert elfoglalom magam, csak közben zavar, hogy nem eseménydús, sztorizós nyaraim vannak.


Nem tudok dönteni, hogy menjek-e.



2012. júl. 10. 15:03
 1/10 anonim válasza:
MENJÉ'
2012. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miért is?
2012. júl. 10. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen "hibák". Ha csak olyanok hogy mondjuk kényes úri ízlésednek nem felel meg a szállás vagy hasonló, akkor lehet jobb ha nem is mész, mert csak elrontod az ő nyaralásukat is. Szóval ez így baromira tág.
2012. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

olyan "hibák" hogy a gép igen rossz időben indul el, én sokallom az egy hetet, az összeg amiből szerintük ki lehet jönni nem reális és a hozzáállásuk nagyon más mint az enyém. szerintük jó az ha egy útikönyvvel a zsebünkben kimegyünk, nem kell itthon semminek se utánanézni. azt se mondták még meg pontosan, hogy hol a szállás, elvileg az egyik lány ismerőseinek a háza, de hogy hogyan kapjuk meg a kulcsot, egyáltalán hol a ház, azt nem tudjuk.

Kérdeztem hogy hogy lehet bejutni a reptérről a városba, és akkor derült ki, hogy még azt se nézték meg hol száll le a gép.

2012. júl. 10. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek a problémák inkább ne menjél! Én még belföldön se utazok úgy, hogy legalább nagyjából ne nézzék utána hova is megyek!
2012. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Én csak azt nem értem, hogy miért nem ülsz le és rágod át velük ezeket a dolgokat? Miért olyannak kell lennie ilyen helyzetben a "főnöknek", aki valószínűleg még életében nem volt külföldön és fogalma nincs miknek kell utána nézni?

Az hogy a költség szerinted nem reális tök mindegy. Üljetek le, beszéljétek meg mik lesznek a programok, miknek kell utánanézni és ha ők belédkötnek, hogy ennek és annak nem kell utánanézni, te akkor is utánanézhetsz a saját megnyugtatásodra. Attól hogy kimaradnak elég komoly részletek a szervezésből, még nem biztos, hogy sz*rul fog alakulni az egész. Össze kéne jönnötök egy laptoppal és mindent végigvenni pontról pontra, hova mentek, hogyan tudtok odajutni, mennyi a belépő stb. Ezt fel is írhatjátok, a végén összeadjátok. Mit esztek, ha önellátók lesztek, akkor miket főztök, arra mennyi pénzt szántok, azt is fel lehet írni a büdzsébe.

Ne különcködj, meg izélj, hogy így nem is mész, hanem hívd össze a brigádot egy esti összegzésre és csak akkor fújd le saját részről az utazást ha bazi nagy galibák vannak, amit nem lehet már megoldani, avagy nem hajlandóak változtatásra.

2012. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"a szállás, elvileg az egyik lány ismerőseinek a háza"


Csak óvatosságból kérdezném:

kiderült már, hogy milyen ellenszolgáltatást várnak el az ott lakásért cserébe??

2012. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Tök igazad van és én próbálkoztam is. De úgy látom, ők nem akarnak szervezni, mikor felvetettem, hogy üljünk le, beszéljük meg, számoljuk ki akkor a válasz a nem érünk rá, nem érezzük szükségét, majd ott meglátjuk mihez lesz kedvünk válaszokat kaptam. Ez a hozzáállás nekem nem tetszik, de félek, hogy valami nagyon jó buliból maradok ki.
2012. júl. 10. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Még mindig második vagyok. Én nagyon szeretek utazni és nem tartom magamat túlzottan elveszett embernek, ezért én mennék. Leülnék és terveznék. Kiszámolnám hogy pontosan mennyi pénz is kellhet, alapvető közlekedés, pl mi a tömegközelekedési társaság neve, mennyibe kerül rá a jegy, bérlet, stb. Összeírnám magamnak és elmennék velük. Így én biztonságban érezném magamat, mivel engem nem érhet már nagyon meglepetés. B tervnek hostelek listáját is kinyomtathatod. Nevek, hol vannak és telefonszámok, hogyha gáz van, akkor legyen hova menni.

A lényeg, hogy szerintem meg lehet ezt úgy oldani, hogy nyugodtan eltudj menni, aztán hogy őket nem érdekli semmi, az az ő bajuk. Akkor lesz gáz, ha kint lesztek és ott sem lesz kedvük meg idejük semmire. :)

2012. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valószinüleg ezért nincsenek esménydús nyaraid mivel tul bonyolítod a dolgokat és igen sok élménytől fosztod meg magad ha nem mész. Nem kell túl aggódnia dologkat ennyire.
2012. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!