Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőhónapban utaznék külföldre...

Jövőhónapban utaznék külföldre. Szerintetek van értelme? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Párommal lassan két éve hogy együtt élünk, kaptam egy munkalehetőséget külföldön, de félek hogy nem várna meg.Beszélgettünk erről ő annyit mondott hogy menjek mert nem vagyok ideláncolva, nem ugy áll a dolgokhoz, mint aki támogatna.nagyon szeretem és félek hogy ez miatt elveszithetem.Ő nem akar jönni mert itt van munkája, viszont én meg nem kapok semmilyen munkát.Mit tegyek?Van értelme itthon maradnom csak azért hogy megmentsem a kapcsolatunkat, de munkahelyem nem lenne?Vagy maradjak az álmaim megvalósitásánál és utazzam külföldre?először 3 hónapig nem jöhetek haza, de utána havonta egyszer vagy kétszer hazajárnék.Nem tudom mi tévő legyek.Csak normális válaszokat kérek!
2012. máj. 7. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Utazz! Megbánnád később, és te is tudod, hogyha szeret akkor ez nem fog ettől megváltozni!
2012. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, és ezt neki is meg kéne értenie, hogy ez neked egy nagy lehetőség! Úgyis kint fogod meglátni, hogy mi fontosabb neked, ő vagy a munka, vagy pedig a távkapcsolatot is bírjátok-e.
2012. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm...várom még a válaszokat...
2012. máj. 7. 09:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjél, aztán ha megvetetted a lábad, akkor mehet utánad a párod. Sokan csinálják így.
2012. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak neki van már egy gyereke..a párom nem akar kimenni...
2012. máj. 7. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjél! Ha nem vár meg, nem érdemel meg!
2012. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm...biztató válaszok és igazak persze :)
2012. máj. 9. 07:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben voltam, bár nekem a barátom mondta, hogy megvár, 3 hónapra terveztem az ittlétet, hogy karácsonyra legyen egy kis pénzem. Persze gondoltam, hogy nem fog megvárni. Miután mondtam neki, hogy megvettem a jegyet elfehéredett, nem gondolta volna, hogy tényleg megteszem, de támogatott. Ennek 4 éve, természetesen nem nem várt meg, de az volt életem legjobb döntése, hogy kijöttem. Minden nam hálát adok érte, hogy egyszer az életben a saját boldogulásomat tettem előtérbe és nem másét:) Remélem jól fogsz dönteni, akárhogyis döntesz
2012. máj. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszönöm hogy ezt leirtad...igen eléggé félek hogy én is igy járok, de sajnos mindenért áldozatot kell hozni..ha megvár akkor tényleg szeret...csak olyan nehéz lesz elválni...
2012. máj. 10. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!