Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek reális ez a lista...

Szerintetek reális ez a lista a világ legélhetőbb városairól?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 25. 04:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nyilván az tudná leginkább megítélni, aki mindenhol élt már, ilyen ember meg kétlem, hogy létezik. :D


De azt hallottam már máskor/máshol is, hogy Bécs, Zürich és Vancouver nagyon elől vannak, szóval gondolom, hogy van alapja a listának.


Persze attól is függ, hogy az egyén mit szeretne, meg milyen szempontból nézzük...

2012. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínű, hogy nem hasraütés szerűen állították össze ezt a listát, tehát reális.

Egyébként engem meglepett hogy pl. New York benne van az 50-ben, ahol minden emberre jut 3 bűnöző... de nyilván nem csak ezeket a szempontokat vették figyelembe.

2012. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeintem igen. Már jártam több helyen is.

De szerintem a lista abból indul ki, hogy az ottani átlagkereset a fizud.

2012. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyjából korrekt a lista, már ahol én jártam eddig (főleg Európaiak). De azt hozzá kell tenni, hogy általában a minőséggel arányosan az árak is nőnek. Nézd meg pl Bécset, ami híres arról, hogy milyen drága :)
2012. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!