Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen nyári táborok vannak?

Milyen nyári táborok vannak?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a nyár, és én ebben az évben nagyon szeretnék elmenni itthonról, emberekkel ismerkedni. Milyen nyári táborok vannak idén Magyarországon?? Lehet vizí, tánc,stb... Vagy akár olyan is, ahol reggel elmegyek este hazajövök, és itthon alszom, az is jó, tudnátok segíteni hol tudnék utánuk nézni, vagy hol találhatok ilyeneket????
2008. máj. 7. 19:14
 1/5 tade ***** válasza:
51%
Hat ott van Csilleberc..Fonyodligeten van egy taborkozpont, (balaton korul barhol talalsz....hmmm de jo is vol anno :))) Nem tudom hany eves vagy, de manapsag mar barhova rendeznek tabort....vagy ott a sziget ott ismerkedhetsz emberekkel :)) vagy tudom ajanlani a Tatrat (tapasztalat)...vagy vannak viziturak is
2008. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, de még anyuék nem engednének el messzire. :) A Balaton környéke az jó lenne, mer közel van.
2008. máj. 8. 16:49
 3/5 anonim válasza:
68%
Szeretsz lovagolni? Vagy szeretnel? Akkor Pesttol kb. fel oranyira van Csapdi, ahol veszett jo lovas tabor van. www.tiborcz.hu
2008. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
PT (peopleteam)
2008. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
csillebércre soha:| saját tapasztalat!!
2009. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!