Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jó nyári táborok vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó nyári táborok vannak?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nem túl hosszú, mert nem akarom az egész szünetemet táborban tölteni, de azért szeretnék valahova menni.:) Csak nem tudom, milyen táborba. Amiben jó vagyok, azokból nincs tábor, ami jó lenne. Tudtok ajánlani valamit, ahol jól tudja érezni magát az ember? Szeretem a sportot, szeretem a művészetet, de nem szeretnék rajztáborba, és pl matektáborba se menni, nem szeretnék tanulni, csak szórakozni.:D És fontos, hogy ne lánytábor legyen.:D:D Legyenek fiúk is.:P

16/L


2009. máj. 20. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van pl: sporttábor, de én az úszotábort ajánlom:Pott vannak vegyesen...:)olyan 5-6 naposak.és nem az úszáson van a hansuly hanem h tábor és nem folyamatos edzések vagy ilyesmi.:P
2009. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én már hallottam vitorlás táborról a Balatonnál..hm.. na az azán nagyon jó (: (Y)
2009. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

gyere az AC táborba a Balatonhoz, hogyha szereted a hip-hop-ot!

Nézz rá neten, AC tábor

2009. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyáron én is úszótáborba szoktam menni.

1 hetes, és a végén dimplomát is kapsz, amit bárhol elfogadnak, hogy tudsz úszni. Nekem már megvan a mentés is, közben pedig elég jól szórakozok, szülők nélkül, van focimeccs is, edzések közt játszunk, beszélgetünk, vagy amihez kedvünk van... :P És vannak fiúk-lányok vegyesen, kb. egyenlő arányba.

És persze sport is, és hasznos, mert bárhova elmész nyaralni, a melegben jó egyet a vízben úszni. ;)

Jah, és sztem minden táborban azért tanulsz is valamit, de szerintem az úszás jó dolog. :D


Jó nyaralást!


15/F

2009. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És egy lány mit csinál, ha befizeti az úszótábort, és pont akkor jön meg neki?:S:D
2009. máj. 20. 17:52
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy jól hangzik...
2009. máj. 20. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
lovastábor sárospatakon..keress rá.kicsit nomád körülmények vannak, de azért jó muri, van éjszakai túra, falmászás, íjászkodás, strand.
2009. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
gitartabor:) kezdoknek is...
2009. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vöröskeresztes tábor a megyédben vagy elsősegélynyújtó szolgálat a Balatonon! Na ott aztán vannak pasik, főleg mikor jönnek ismerkedni, hogy kösd be az ujját, mert elvágta (persze semmi baja).
2009. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2009. máj. 21. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!