Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Voltál már úgy hogy egy...

Voltál már úgy hogy egy külföldön ért rossz élmény miatt azt mondtad hogy többé ebbe az országba be sem teszed a lábad?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Írjátok indokot is :) Történetek is jöhetnek!
2012. szept. 19. 13:44
 3/13 anonim ***** válasza:

nem


azért mert egy ember vagy egy szálloda, vagy akárki szemét volt, azért nem írom le az egész országot


persze más lenne, ha háborúba cseppennék, és lelőnék az útitársamat, akkor valószínűleg igen

2012. szept. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, Tunézia. Az ország nagyon szép, de az emberekben többször is csalódtam. Sok a primitív környék, az egyik óvárosba például napnyugta után külföldinek nem ajánlatos bemenni. (Tapasztalat.) De sima lakórészen is belekötöttek a csoportba. Szóval nem akarom leírni az országot, de mint túrista célpont, nálam kilőve.
2012. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, Ausztria. A hegyeshalmi határ autópálya. A mellékút 50 méterrel a határ előtt visz rá. Az osztrák rendőrök a határvonaltól pár méterre elkerítik az utat, és mindenkivel kifizettetik az autópályadíjat, plusz vaskos büntetést. A mezőn nem tudsz átjönni, az autópályát ezen 50 méteren kívül nem használod. Azóta inkább kerülök.
2012. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szovákia mert még régen 2-3 éve voltunk Kassán de többet nem megyünk mert mikor bementünk egy étterembe eleinte kedvesek voltak de amint meghallották hogy magyarok vagyunk akkor már nagyon undorítóan viselkedtek velünk hidegen hozták ki amit rendeltünk meg mindenki minket nézett az étterembe nagyon égő volt többet oda nem megyünk de amúgy szlovákiában mindenhol ez volt.Szóval oda soha többé nem megyünk.

első válaszoló voltam.

2012. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én Romániában voltam táborban. Mindenki beszélt szinte magyarul, mégis kinéztek, mert nem vagyok odavalósi, és nem ismerek néhány kifejezést. Ha nem lettem volna 12 órányira a szülővárosomtól hazaszöktem volna éjjel :( A lakótársaim éjjel mikor piáltak még be is nyitogattak a szobámba :( Rémes volt...
2012. szept. 20. 17:29
 8/13 anonim ***** válasza:
de h kerültél egyedül romániába? :O
2012. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mondta hogy táborban volt.
2012. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
de egyedül 1000km -re? 1 barát/barátnő/ismerős se ment más?
2012. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!