Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki jönne velem világgá?

Ki jönne velem világgá?

Figyelt kérdés

Csak az jelentkezzen aki teljesen komolyan gondolja!

Már régóta el akarok menni otthonról, nincs igazán olyan ember aki miatt maradnom kéne. Találkoztam pár napja 3 sráccal akik biciklivel járják a világot, akkor nem csatlakoztam hozzájuk, de beszélgettem velük. Azt hiszem már én is készen állok, csak 1-2 társ kéne mert egyedül kockázatos.

20/F


2012. okt. 7. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én egyelőre csak ilyen nyaralás szintűt merek bevállalni :)

mondjuk világgá menni nem tervezek szerintem később se :D viszont érdekel sokminden de nekem is max ilyen 1-2 hetem lenne rá és mégis csak jobb mint egyedül, úgy kissé félelmetes lenne nekem.

am 22/f vagyok

2012. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

értem :)

küldd el üzenetbe a facebookodat és beszélhetünk róla:D

2012. okt. 8. 21:35
 13/14 anonim ***** válasza:
msn nem jo?
2012. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok, az 5-ös válaszoló vagyok, néztem azóta bicikliutakat, olyasmi akarnék, amit 10 nap alatt oda és vissza simán meg lehessen tenni... nem vagyok egy sportos alkat, előző túrámon voltak pillanatok, amikor azt hittem, h a belemet köpöm ki és egy lépést se tudok tovább tenni, de végül sikerült. Ja és helyek ahol aludtam: pályaudvar, játszótér, tengerpart, reptér, templom, ilyesmi, elég csöves érzés volt (anyagilag viszont nagyon kedvező, főleg, h külföldön pl nagyobb városokban 20 euronál olcsóbban nem találsz szállást), na ezek után leírhatatlan érzés volt, amikor végül hazavergődtem, be a kádba, majd hosszú idő óta először igazi ágyban és paplannal és alvómacival alhattam. Kár hogy ilyesmire nem lesz már lehetőségem...

Bicikliútban benne lennék novemberben. Balaton felé gondoltam. msn: marchewka@freemail.hu nem szeretek facebookon csetelni, mert sokszor nem küldi el az összes sort és a szemem kifolyik, amikor azt a parányi ablakot lesem.

2012. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!