Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek Anglia vagy USA?

Ti hova mennétek Anglia vagy USA?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd kimenni de egyikünk az USA-ba másikunk Britanniába akar menni Ti melyiket ajánlanátok?
2012. nov. 5. 01:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
31%
Egyik menjen ide, a másik oda.
2012. nov. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat!!! Unalomból ne írj, csak magad minősíted.
2012. nov. 5. 01:45
 3/17 anonim válasza:
33%
Azt hittem téged minősít. Félre informáltak.
2012. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
MErt szerinted unalom kérem mások véleményét... Azért ennyire sok szabad időm/ energiám nincs.
2012. nov. 5. 01:49
 5/17 anonim válasza:
Anglia. De ebben most semmi praktikus gondolkodás nincs, szimplán csak az tetszik jobban.
2012. nov. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
USA- ban mennék, Anglia dögunalom, meg esős. De miért adsz ennyire vadidegenek véleményére? Úgyis neked kell emghoznod a döntést. Ott a Google earth, szinte útcára pontosan minden helyet végig lehet benne járni, aztán majd eldöntöd mi kéne, hova kéna. Nem olyan nagy ügy ez.
2012. nov. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Angliába csak ki kell menni - USAba marha nehéz letelepedésit kapni.
2012. nov. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

én évekig dolgoztam angliában és nagyon élveztem. London külvárosában laktam és dolgoztam is, nyugodt, csendes rész volt. Szerettem ott lakni.

Az időjárás tényleg borongósabb, de hamar megszokható.


Usa-t én nagyon nem szeretem. Soha nem mennék oda,.

2012. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Londonban élek, sok ismerősöm van akik az USA-ból csak azért jöttek át ide egy ideig mert lejárt a vízumuk és várják hogy meghosszabbítsák. Kivétel nélkül azt mondják hogy az USA sokkal jobb és nem csak az időjárás miatt.

Amúgy tényleg UK elég lapos bár aki csak turistaként járt itt az biztos mást mond.

2012. nov. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden vágyam USA, tehát oda mennék. De van rá lehetőségetek? Mert, hogy oda nem lehet csak úgy kimenni, mint Angliába...
2012. nov. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!