Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek Anglia vagy USA?

Ti hova mennétek Anglia vagy USA?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd kimenni de egyikünk az USA-ba másikunk Britanniába akar menni Ti melyiket ajánlanátok?
2012. nov. 5. 01:40
1 2
 11/17 xlacax válasza:
Honnan vagy benne olyan biztos hogy be engednek a USA-be?
2012. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Anglia - könnyebb, mert EU tagállam, meg hát nekem jobban is tetszik a hangulata.
2012. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia, USA-t ajanlom, de szerintem előtte nézz körbe Angliában is. Ezt úgy mondom neked mint egy Londoni lakos.

Előszőr nagyszám Anglia, de aztán rájössz hogy nem szeretnél itt élni. Arról nem is beszélve hogy az idő állandóan depresszióssá tesz. Oké, London a világon a 2. leglátogatottabb város, de csak turisztikai szempontból. Én nagyon jól élek itt, de mégsem szeretnék örökre itt maradni. Szerintem 3 hónap bőven elég Londonban. Arról nem is beszélve hogy annyi bevándorló van, az a csoda ha brit emberrel találkozol Londonban (na jó azért nem ennyire durva, de van jelentése amit írtam). USA-t ajánlom.

2012. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyetertek, London egy nagy olvasztotegelye az ideozonlott szerencsevadaszoknak es az allamon eloskodo putrinepeknek.
2012. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Anglia.
2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

mindkettő jó,de én inkább az USA-ba

azon belül New Yourk vagy Las Angeles vagy Holliwood.

2012. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"New Yourk vagy Las Angeles vagy Holliwood."


New York-nak írjuk.

A másik kettő pedig fedi egymást: Hollywood (így írva helyesen!) Los Angelesben van.

2012. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!