Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Wizzairnél az internetes...

Paris hilton kérdése:

Wizzairnél az internetes utasfelvételnél hol kell megadni az úti okmányok adatait stb?

Figyelt kérdés
Mert most csekkolnék be és nem látok sehol ilyet,hogy személyi vagy az útlevél meg kellene adni. Nevem mellett van hogy utasfelvétel,arra rámentem ott előjött egy hosszú szöveg,hogy utasfelvétel megerősitése ,arra ha ráklikkelek akkor ezt irja ki: Biztos abban, hogy ellenőrizte valamennyi utasadatot, elolvasta a feltételeket, és kész az utasfelvételre? De én még semmit nem adtam meg . Segitsetek lécci
2012. nov. 13. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy már nem kell megadni.
2012. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem? Én is most itt olvastam a többi kérdésnél,valaki azt irta hogy már nem kell.
2012. nov. 13. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Schengenen belül nem kell megadni wizznél. Néhány hónapja van ez így. De ha kívülre mész, pl London akkor meg kell. De az oldal úgyis kérni fogja ha kell. :)
2012. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!