Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A foglalási díj összegét...

A foglalási díj összegét visszakapom, vagy nem?

Figyelt kérdés
Januárban Milánóba utazunk, és a foglalási díj 16Ezer, maga a jegyek oda-vissza össz 36Ezer. A foglalási díjat visszafizetik vagy ez náluk marad?
2012. dec. 9. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Már miért kapnád vissza? Melyik társaságtól szeretnéd vissza kapni? Nem is értem mire gondolsz :)
2012. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
arra, hogy van a jegy ár és plussz foglalási díj. Tehát én lefoglalom, hogy ne üljön oda senki, mert oda szól a jegyem. Azt a pénzt valahogy visszaadják? ha nem, akkor miért kell külön fizetni? Miért kötelező?
2012. dec. 9. 14:24
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
A foglaló benn van az árban, bele szokták számítani! ilyen nincs hogy ár+foglaló.
2012. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Én sem értem a kérdést. Melyik társaságról van szó?
2012. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
2012. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Itt nem foglalóról van szó, hanem foglalási díjról!
2012. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A foglalási díj más néven: adminisztrációs díj, vagy fizetési költség.

Ezt természetesen nem kapod vissza. Ez a jegy árának egy része, csak adózási és egyéb okok miatt, a végösszeg több részre van bontva.

2012. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
De ha pl wizzairról van szó ott azért van külön mert nem kötelező fizetni. Szóval mivel nem kötelező, ezért persze, hogy külön van feltüntetve. De lényeg, hogy nem kapod vissza. És nem ülést foglalsz vele :)
2012. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed,kicsit pontosítod?

A sima foglalási díj,az egy adminisztrációs költség,ezt nem kapod vissza,a jegy árát képezi szervesen.

2012. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
wizzairnél a tervezőben a végén kiírja, hogy foglalási díj X összeg... És az mi? Miért kell külön fizetni.
2012. dec. 12. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!