Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most készülök életemben...

Most készülök életemben először repülővel utazni. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszú az út, vigyél könyvet, mert uncsi. Amúgy semmi extra.
2013. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ablak mellé foglalj helyet, mert elsőre úgyis folyton ki akarsz majd nézni. Visszafelé már nem fontos, igazán csak egyszer érdekes :)
2013. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

enjoy your flight.


En mar sokezer kilometert lerepultem es meg mindig olni tudok az ablakmelletti helyert. Meg akkor is ha ejszaka repulok :P

2013. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 logs válasza:
vigyél rágót/cukorkát, ma már nem osztogatnak leszállás előtt, pedig segít (füldugulás/zúgás ellen). ja, és én mindig beviszek magammal egy üres flakont, és bent megtöltöm vízzel, így nem kell vennem
2013. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont mindig folyosó mellé szeretek ülni, mert utálom, ha beszorítanak, és pl. hosszú úton, ha alszanak mellettem, akkor én se tudjak felkelni járkálni meg mosdóba...

Szóval gondold végig, hogy mi a fontosabb: kilátni, vagy hogy tudj szabadon mozogni, és az alapján dönts. (Más kérdés, tudsz-e majd választani.)


Amúgy, ha hosszú az út (mondjuk 3+ óra), akkor könyvet, zenét vigyél mindenképp.

Rövidebbre is lehet persze, de az már szinte alig jelent repülést, hiszen a felszállás-leszállás is jó fél-fél óra.


Öltözz melegen, általában a repülőn hideg van, én legalábbis ezt tapasztaltam. (Mondjuk ez inkább nyáron érdekes, amikor a nyaralni induló emberek hajlamosak rövidnadrágban és kis pólóban felszállni a gépre.)


Ha nem kaptok kaját, akkor becsekkolás után vegyél magadnak egy szendvicset. Inni adnak majd bőven.

2013. jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ejtőernyő!!!
2013. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, a levegő irtó száraz. Ha érzékeny a bőrőd, vigyél -- kis tubusban hogy ne vegyék el -- hidratálót, én is azzal repülök. Időnként kellj fel, sétálj, nyújtózkodj. Az öltözködj melegen tanács jó, csak nem pontos: öltözködj rétegesen. Abszolút nem számít, hogy nézel ki, az számít hogy minél kényelmesebb, laza ruha, jól kitaposott cipő legyen rajtad.
2013. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!