Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi költő pénzt szoktatok...

Mennyi költő pénzt szoktatok magatokkal vinni külföldre?

Figyelt kérdés
Most megyek Spanyolországba de még nem tudom előre hogy mit akarok ott venni vagy akarok e venni egyáltalán valamit.Persze valami ajándék tárgyat biztos fogok venni,egy jó spanyol bort vagy valami szép képet de nem tudom hogy azon kívül mennyi pénzt vigyek ki mert feleslegesen nem akarok beváltani eurot.
2013. febr. 1. 19:29
 1/4 anonim válasza:
52%
Költőpénz kb 20 ezer forint nekem egy hétre, akár belföld, akár külföld. Igyekszünk mindig olcsó belépős helyekre menni vagy ingyenesre. Ha egyik nap túlságosan kirúgunk a hámból, akkor másik nap visszavesszük. Ebből a pénzből veszünk piát, belépőket, kaját, cigit.
2013. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés minek mész? Kell belépöket fizetned?

nyaralni mész, városnézésre, körútra, dolgozni?

mire kell költened, étkezés, szállás, szórakozás stb..?


nekem van hitel alapu kártyám (dombornyomott), ezt szinte bárhol elfogadják. ezzel fizetünk mindent amit lehet kártyával, mert az ingyenes, de kp felvétel már sokba kerül. amit nem lehet ahhoz viszünk pénzt. nyaralásnál kb 500€-t, de ahog írtam megpróbálunk mindent kártyával fizetni, de eleve sok borra való is kell.

2013. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én pl most voltam 2 napot Svédországban, és 4000Ft-nyi költőpénzt vittem, igaz kaját itthonról vittem, mert Svédország nagyon drága.Így viszont a pénzből viszonylag jól elvoltunk.
2013. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2-3 főnek egy hétre 500 euró kényelmesen elég. És nem kötelező elkölteni, de jól jön ha valami váratlan kiadás adódik. Kevesebb pénz is elég lehet, de inkább legyen és ne kelljen, minthogy kelljen és ne legyen.
2013. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!