Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Bear Grylls...

Cpt.Krisz kérdése:

Szerintetek a Bear Grylls Ultimate knife-ból a félig recézett, vagy a sima élű változatot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nem más késekről kérek ajánlást, meg, hogy inkább egyáltalán ne ezt a márkát vegyem, hanem kifejezetten azt, hogy ebből a kettőből melyiket érdemesebb megvenni. A recézett pengéhez van élezőm ugyhogy nem csorbúlna ki de valahogy mégis mintha a sima élü felé hajlanék, egyszerűen nem tudok dönteni :S.

A válasokat előre is köszönöm:)



#kés #Bear Grylls #betörés #bear grylls kés #bear grylls tőr
2013. febr. 12. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Öreg, mindenhol írják hogy gyatra a minőségük
2013. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Öreg sehol sem írják, hogy gyatra a minőségük, csak azt ,hogy lehetne jobb is
2013. febr. 12. 16:26
 3/5 KVAZAR válasza:

Ha nem is "mindenhol", de komoly oldalakon tényleg le van írva, hogy a Bear Grylls nevével fémjelzett kések, de általában minden termék gagyi, alsó kategóriás cucc.

Ettől függetlenül, ha mégis ilyet vennél, én mindenképpen a sima élű verziót ajánlanám.

Bár a full-serrated pengék bizonyos körülmények között lehetnek nagyon hasznosak is, ezek a felhasználási területek nagyon keskeny réteget képeznek, a félig fogazottaknak, pedig tényleg szinte semmi értelme.

2013. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy a választék ma már olyan nagy hogy gyakorlatilag ha nem unod a nézegetést vehetsz olyan alakút jobb minőségben. Nem azért mondom hogy csak azért is mást írjak, olvastam amit leírtál. Csak talán jó tipp lehet neked is. Tudom mert én is klappolom a késeket. :;
2013. febr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ja még azt hozzá hogy inkább a simát.
2013. febr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!