Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért a legszebbek a francia...

Miért a legszebbek a francia nyelvű társadalom által lakott területek?

Figyelt kérdés
Ott van Quebec, Luxembourg (esetleg MonteCarlo). Quebec egy csodálatos hely, Szerintem a legszebb város a világon Quebec city.
2013. febr. 16. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért hogy mi a legszebb elég egyedi dolog. Anyám szerint pl. Dubrovnik a legszebb, apám szerint Barcelona, szerintem meg magyarok magyarul beszélnek a Föld legszebb helyein. :)
2013. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen relatív, de ha összehasonlíthatod pl: A Francia Polinéziát/ Quebec-et/ Luxembourgot is pl Londonnal vagy akár Los Angelessel is azért látod a különbséget gondolom. Nincs annyi nyomornegyed, természetbe épült,zöld városok http://www.youtube.com/watch?v=nttBVyi75sY . Angol nyelvű társadalom szinte csak Új-Zélandon volt képes létrehozni ilyen körülményeket/környezetet.

A Francia Polinéziáról szerintem meg ne is beszéljünk. Nem vitatható szépsége, és úgy gondolom nem csak a távolság szépíti meg, mint pl Ausztráliát.

2013. febr. 16. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért látod így, mert elfogult vagy a franciákkal szemben... Akár olasz ellenpéldát is tudnék mondani: Capri, Szardinia szigete, Genova, San Remo ;)
2013. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem is elfogultságról van szó. De szeretnék majd angolul beszélő közösségben élni, és egy ilyen gyönyörű angol társad. által lakott területet nem találtam, pedig szabadidőmben csak keresgélek és keresgélek. Francia nyelvtanulástól kicsit húzodzkodom.. Nos, ez a gondom.:D
2013. febr. 16. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kapásból segítek: Salcombe
2013. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 16. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!