Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bort be lehet/érdemes rakni...

Bort be lehet/érdemes rakni poggyászba?

Figyelt kérdés
repülővel mennénk vendégségbe ismerősőkhoz, gondoltam viszek egy üveg bort, mégiscsak illik valami, de szerintem összetörne, mert sporttáskával megyek. Vagy be lehet úgy csomozini? Érdmes? Vagy mit lehet még vinni, ami nem nagy területre, súlyra, árra?
2013. febr. 19. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha veszel a duty free-ben. Gondolom nem kannás bort viszel ajándékba, másfajta jobb minőségű magyar bort meg ott is lehet kapni.
2013. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sporttáska mekkora? Feladod poggyászként? Mert ha nem, magaddal vinnéd a repülőre, akkor nem lehet nálad ennyi folyadék, akkor jobb ha mást veszel, vagy a Duty freeben vásárolsz.


Ha feladod poggyászként, akkor én úgy szoktam, hogy betekerem egy nejlonzacsiba, és azt körberagasztom (esetleg egy pólómba tekerem, úgy bele a nejlonzacsiba, aztán ragasztás. Majd a csomagot betekerem egy törölközőbe, és úgy helyezem el, hogy körbe legyen véve ruhákkal, lehetőleg középre rakva.

Vagy csináltam már azt, hogy nejlonzacskó + póló + még egy nejlon + törölközőbe csavarva.


Ha telerakod a sporttáskát, akkor nem fog benne elmozdulni, és akkor nem törik össze. De épp ezért tedd bele nejlonba, hogy ha mégis, akkor ne ázzon minden. Nekem szerencsére még soha semmi nem tört el így.

2013. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!