Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Mi hiányzik...

Külföldön élők! Mi hiányzik nektek Magyarországról?

Figyelt kérdés

Most nem a családra vagy a barátokra gondolok, hanem olyasmire, mint a magyar beszéd, a magyar ételek, a városotok, a hangulat... Vagy valami más, amit nem tudtok elfelejteni.

Olyanok válaszát szeretném "hallani", akik régen, évtizedek óta élnek kint, esetleg ottani családjuk, munkájuk, állampolgárságuk is van.


Értelmes válaszaitokat köszönöm előre is.



2013. márc. 13. 16:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

3+7 ev, Anglia, csalad van kint, semmi nem hianyzik.

Illetve a termafurdok. Itt olyan nincs es en imadok furdobe jarni. Az ilyen tipusu lazitos hetvegek hianyoznak leginkabb.

2013. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Tejföl. Semmi más.
2013. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Előző: keress orosz boltot a környéken, a tejföl neve szmetana.
2013. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
75%

Tejföl, sajt, túró rúdi, felvágott szalámik,És magyar országon legalább nem vezették még be mindenhol hogy csak kijelölt helyeken lehet dohányozni.

Ukrajnába ha meglátják hogy az útszán akár a kapud előtt az út mellett szívod már meg is büntetnek.

2013. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.

Érdekes, legtöbben a kaját említitek, tisztelet a kivételnek... Nem mondom, hogy nincs igazatok...

Most még arra lennék kíváncsi, hogy amennyiben tényleg nem hiányzik nektek semmi, miért vagytok fönn ezen az oldalon?

Valahol csak keresni kellett, méghozzá magyarul! Eszerint ti is keresgéltetek, mint én, nem?

2013. márc. 18. 07:49
 26/37 anonim ***** válasza:
Gép előtt kell ülnöm napi 8 órát, ne aggódj, olvasok én francia honlapot is, amerikait is, meg magyart is. Miért ne.
2013. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
84%
Engem meg az érdekelne, hogy aki azt írta, hogy semmi sem hiányzik neki, azt miért kell lepontozni? Irigykedünk, mi? :)
2013. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, legtöbben a kaját említitek, tisztelet a kivételnek..."


Az otthoni hozzáállás nem hiányzik és a kutyakakis szemetes környezet sem. A család és a barátok igen, de a nagy részük már hol itt-hol ott van a világban, ha Budapesten ülnék, akkor is csak mailben és skpeon beszélhetnénk.


"Most még arra lennék kíváncsi, hogy amennyiben tényleg nem hiányzik nektek semmi, miért vagytok fönn ezen az oldalon?"


Mert ez az anyanyelvem, ezen tudok a legjobban kommunikálni, attól hogy kiköltöztem még nem törlődött a memóriám. Nem magyar fórumokat is olvasgatok, de legjobban ezt értem.

2013. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%
Hát, én a Kanari-szigetekre koltoztem, mar jol tudok spanyolul, de azért hiányzik az, hogyha megyek az utcan magyar feliratokat lassak, meg a kajak is nagyon hianyoznak.
2013. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
95%
en Bostonban elek. palyakezdo orvoskent jottem ki, aztan a Bostoni Egyetem klinikain kezdtem dolgozni, elotte meg egy evet tanultam, igazabol semmi nem hianyzik. mar itt nosultem, gyerekeim csak angolul beszelnek, szuleim is kijottek utannam, azota itt elunk (16 eve). nyomon koveten a vilaghalo segitsegevel a magyarorszagi esemenyeket, de nem hianyoznak dolgok onnan.
2013. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!