Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanair-foglalással kapcsolato...

Ryanair-foglalással kapcsolatos a kérdésem (sürgős). Valaki?

Figyelt kérdés
Azon az oldalon voltam, ahol a bankkártya adatait is meg kell adni, és mindent rendesen kitöltöttem. A foglalásra kattintva kiírta, hogy akár 45 másodpercet is kell várnom addig, míg hitelesítik. Kicsit töltött, és aztán egy másik oldalt dobott ki, ahol felugró ablakban kérdezte, hogy hány személy utazik (már előtte nyilván megadtam), illetve itt újra kért mindent.. hogy honnan hová stb. Akkor nem történt meg a foglalás? Nem kaptam semmilyen e-mailt, és semmi erre vonatkozó adatot nem írtak az oldalukon sem. Mintha újraindult volna az egész (viszont már angolul). Lehet, hogy az a baj, hogy túl sok időt töltöttem a bankkártyás oldalon? Másnak segítek, ha magamnak csinálnám, újra a foglalásra kattintanék az ismételt kitöltés után, viszont tényleg félő, hogy esetleg levették a pénzt (bár ennek nagyon kevés %-ot adok én is). Még sosem csináltam ilyesmit, nem értek hozzá, hátha valakivel előfordult már hasonló.

2013. ápr. 9. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ha túl sokat tökölsz a foglalási oldalon, akkor történik ilyesmi. van egy időkorlát, amíg végigmehetsz a foglaláson. a pénzt nem vonja le így, hiszen emailt küldött. nem kell több tíz percig nézegetni az oldalt, csak megadod az adatokat és foglalsz.
2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért töltöttem ott annyi időt, mert közben kiderült, hogy nem hozta a bankkártyáját, így várnom kellett.

Köszönöm a gyors választ, és egyébként meg is oldódott közben.

2013. ápr. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!