Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet-e úgy venni buszjegyet,...

Lehet-e úgy venni buszjegyet, hogy teljes útra, amikor átszállás lehet csak eljutni az úticélunkba? Ugyanis így sokkal olcsóbb lenne.

Figyelt kérdés

Pl.: Nagykanizsa-Budapest-Szeged

Egy 400 km-es jegy olcsóbb mint, egy 220 km-es + egy 180 km-es.



2013. ápr. 16. 15:43
 1/3 A kérdező kommentje:

jav.:átszállással

Elég hülyén fogalmaztam meg ezt, de talán érthető a kérdés.

2013. ápr. 16. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az egész egy busztársaságnál van akkor elméletileg lehetséges, de azt csak autóbuszpályaudvarokon lehet megvásárolni tudtommal a pénztárnál kell kérni.

Ha nem egy busztársaságról van szó akkor elméletileg neccesebb a dolog, szerintem célszerű felhívni a busztársaságot és megérdeklődni az a legtisztább.

2013. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak kedvezményes utazásra jogosultságok, hogy havonta hány útra vehető igénybe. És ilyenkor a fentebb említett egy utazásnak számít, ha 24 órán belül történik. Ilyen alapon általános estben is igaznak kéne lenni. Csak persze kérdés a kivitelezés. Azt értem, hogy fajlagosan többe kerül a dolog az átszállások miatt, de túl igazságtalannak érzem.
2013. ápr. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!