Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Télen (január-február) hol...

Télen (január-február) hol van meleg, hol lehet nyaralni?

Figyelt kérdés

Tengerpart,

Ausztráliát kivéve :)



2013. máj. 4. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a "közelben" talán a Kanári-szigetek, Madeira, Egyiptom, de ott sincs gatyarohasztó meleg, inkább kellemes. Messzebb Thaiföld, Karib-térség...stb.
2013. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer februárban voltam Tenerifén, nappal melegvolt, olyan rövidnadrágos idő, lehetett napozni is, viszont az esték hűvösek voltak.
2013. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami közel van, olcsó és meleg az leginkább Kanári szigetek. elég jó idő van akkor. Van olyan meleg ott januárban mint itt kb most, vagy talán picit melegebb is.
2013. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam barátnőmmel a Kanári szigeteken Január közepétől Február közepéig. Gran Canaria déli részén voltunk,Mogan, Puerto Rico, Maspalomas, csak ajánlani tudom. Napközben 30 fok volt este 15-18 fokra hűlt a levegő de akkor is mezítláb papucsban lehetett közlekedni, egy hosszú ujjú felsőben. Nem beszélve arról, hogy a repülőjegy nevetséges áron volt, igaz átszállással de megérte.
2013. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon olcsón két helyre érdemes kutakodnod január-februárban, a Kanári szigetekre, vagy a Vörös-tengerhez.


Mindkét helyre el tudsz jutni fapados repülővel, és szállást találsz magadnak a neten. A Kanári szigetekre januárban olyan 25-30 ezerből juthatsz le, a Vörös tenger kicsit komplikáltabb, és az ár hektikusabb - Easyjet-tel Svájcon át talán olyan 50-60 ezerből.

De csinálhatod azt is, hogy lemész Tel-Avivba Wizzairrel, ahonnan talán 20 euró a repülőjegy Eliatba, vagy keresel olcsó Isztambul jegyet, és onnan mész tovább.

Kicsit hűvösebb, de szintén jó hely télen Madeira, csak itt Portugáliáig kell eljutnod (pl Portoba vagy Lisszabonba). Innen pár ezer forint a madeirai jegy. A klímája kicsit hűvösebb, de ez is nagyon kellemes tud lenni a magyar telek után.

Ha sok pénzed van, menj a trópusokra, de ez egy más tészta.

2013. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!