Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Január 7 óta eszem az update1...

Január 7 óta eszem az update1 teljes napi kaját. Tényleg nem eszek mást, csak ezt, és naponta 2-2,5 liter folyadék. Mellette heti 3X speedfitness. A 9 heti eredmény: minusz 2 kiló, és február közepe óta SEMMI nem mozdul. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

2013. márc. 10. 17:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
hiszel a csodakban meg ebben az update-s varazslatokban
2013. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, pajzsmirigy ilyesmi. Ha ezt valóban !!!! így csinálod, sokkal többet kellett volna fogynod.
2013. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az updte1 nem csoda, és sztem nem átverés, tényleg alig van benne szénhidrát, viszont változatos kaja. és még finom is. Én sem hittem el, de elkeseredésemben (meg időhiány miatt) kerestem valami diétásat, ahol van teljes napi kaja. Mozgás: az a fura, hogy tavaly tavasszal egyszer már 5 hét alatt 6 kilót fogytam így.Most úgy gondoltam, minden túlsúlytól megszabadulok, és elkezdtem, kiszámolva, hogy most hol kéne tartsak. Hát nem itt... Az állóképességemnek nagyon jót tett, sokkal jobban érzem magam, csak ajánlani tudom a speed-et mindenkinek, de hogy nekem most miért nem működik... A pajzsmirigyemmel elvileg nincs gond, lombikoztunk 4 évig, ott mindent kivizsgáltak. De az igaz, hogy 1 éve semmit nem csináltunk ez ügyben.
2013. márc. 10. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak izom lett több rajtad? Az izom nehezebb, mint a zsír. Mérd meg a centiket.
2013. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Centi ment le, a derekam pl. 9 centivel, a csípőm 3 centivel lett kisebb. Ami nem kis eredmény, de ez sem mozdul február közepe óta. És igen, valóban így csinálom, ahogy leírtam, ezért csodálkoztam én is, hogy tavaly, amikor nem is tartottam be ennyire a kaját, mégis fogytam, centiben is...
2013. márc. 10. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd az updatet, paleózz sokkal hatásosabb.
2013. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van olyan hely, ahonnan paleot lehet rendelni? És ha tavaly működött a dolog, most miért nem...?
2013. márc. 10. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

a 6-os jól szólt!

Az ápdéttel egy idő után nekem is megállt a fogyás! Több mint egy évig egy dekát se fogytam!

5 hónapja paleó azóta -19kg!!!

A norbika cuccával az a gáz, hogy túl sokat eszel meg belőle és tele van mindenféle dzsuvával (szója, glutén, meg mindenféle "E vitamin"...) és a tejtermékek (tej, joghurt, kefír stb) is mind túráztatják az inzulinodat!


A gastroyaltól tudsz rendelni paleo menüt!


Érdemes csinálni, majd meglátod! ;)

2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de sz*rd le a mérleget, lement 9 centi és a mérlegre figyelsz? :D
2013. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az update kaja még oké, már nagyon sokan lefogytak, úgy hogy ezt ették, de hogy ez a speedfitness és társai sz*rt se érnek, csak népbutítás és pénzkidobás! Inkább menj el futni, vagy biciklizni vagy bármi.
2013. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!