Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » USA (L. A. ), Kanada (Toronto)...

USA (L. A. ), Kanada (Toronto) vagy Ausztrália (Sydney)?

Figyelt kérdés

Hol lehet jobb az átlag élet?

Pl 3tagú család, lakás, középosztálybeli munka (tanár, fordító stb..

szóval nem politikus, de nem is takarítónö). Olyan átlagos élet. Meg

lehet egy évben egyszer nyaralás.

Személyes tapasztalatok is jöhetnek!



2013. jún. 8. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden általad említett városban megfelelő színvonalon lehet élni a leírt munkákkal. Azonban kijutni sem tanárként, sem fordítóként nem lehet. Kijutáshoz valamilyen hiányszakma vagy olyan diploma kell, amire igény van. (Ausztrália és Kanada pontrendszer alapú, esélyes, ha van olyan végzettséged, tapasztalatod, magas fokú nyelvtudásod, amire szükség van.) USA már más kérdés, munka útján kijutni egy átlag embernek nem nagyon lehet, jelenleg reális esély a kijutásra a házasság, rokon, zöldkártyalottó. Munka útján jó esetben csak orvosok, tudósok juthatnak ki, mivel a munkák nagy részénél kikötés hogy már itt kell élned.
2013. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hihetsz a 62 százalékosnak, mert ő az usákoknál él.
2013. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Ami engem illet én egyikbe sem mennék.

Azért írok egy-két dolgot:)

USA(LA.): Messze a legveszélyesebb és élni biztos nem akarnák ott.Akkor inkább már San Diego vagy San Francisco.

Kanada(Toronto): Nagyon hidegek a telek ott.Télen nem ritka a -20 fok sem.(néha még ennél is hidegebb van széllel együtt.)Egyébként elég élhető város.

Ausztrália(Sydney): Gyönyörű város.Jó időjárás.Jó fizetések.Bár talán oda a legnehezebb kijutni.

2013. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ian Catman ***** válasza:
100%
Kanada, de Vancouver, a Csendes óceán partján.
2013. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
En Ausztraliara szavaznek...(USA-ban elek)
2013. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
USAban élsz? Ha van kedved, mesélnél, hogy milyen? Ha szeretnél, írj privátot!
2013. jún. 10. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. en amerikat ajanlanam, de nem LA-t (nagyon draga egy atlag embernek), en Bostonban elek, friss diplomas orvoskent jottem ki a Bostoni Egyetemre egy program kereteben 1 evre, es itt maradtam, megtetszett amerika, engem is megszerettek az egyetemen es kertek hogy maradjak. biztositottak 3 evig szallast etkezessel a Campus egyik epuleteben, az ido alatt gyujtottem annyi penzt hogy tudjak berelni egy lakast. ma mar belgyogyaszatot tanitok az egyetemen oraadokent.
2013. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!