Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hová mentek idén nyaralni...

Ti hová mentek idén nyaralni a családdal? :-)

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Egy kisebb európai körutat teszünk, 3 nap Prága, 3 nap Berlin, 3 nap Párizs, majd 3 nap Zürich és 2 nap Klagenfurt. Remélem minden pont úgy valósul meg, ahogyan elterveztük, esemény dús 2 hetünk lesz, július 16-án indulunk.
2013. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
No, látom megjelentek az irigyek és gyorsan lepontozták azt, aki el tud menni nyaralni! :)
2013. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
49%
Lehet lepontozni,de nekünk tényleg nem jut más.Apukám egész nyáron dolgozik,főleg most,hogy beindult az aratási szezon.Nem viccből írtam az udvart...
2013. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

:( Most ez komoly ami itt megy? Miért lett lepontozva az aki normálisan válaszol a kérdésre? Bocsánat, hogy ezt mondom de azok akik lepontozták az értelmes kérdésre válaszolokat, mert irigyek azok megérdemlik, hogy nem tudnak elmenni nyaralni..

Én Németországban voltam egy hétig.

2013. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Azt is lepontozzák aki nem tud elmenni:D Gusztustalan...
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kitört a nyári szünet, jönnek az unatkozó gyerekek lepontozni.. Ne vegyétek magatokra.. Aki megy nyaralni örüljön neki és vigyen naptejet, aki meg nem az se keseredjen el, próbáljon pihenni, aztán majd hátha jövőre nekik is sikerül.. Sajnos én is sok idő után most jutok el először és ez is elég visszafogott lesz, de a lényeg, hogy együtt a család..:)
2013. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

NE pontozzátok már le egymást, nem azért írtam ki a kérdést. Hanem hogy hátha kapunk valami jó ötletet olcsó nyaraláshoz... :)

Sajnálom, hogy másnak sem jut pénze nyaralásra, de talán akkor az legyen a vigasz, hogy a számlák ki vannak fizetve :)

Köszi a válaszokat!

Egyébként az a videó, amit valamelyik válaszoló belinkelt- csúcsszuper :) Ha valóban oda mentek, akkor nagyon szerencsések vagytok :)

2013. júl. 4. 19:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk még, de leginkább Bulgáriát és Törökországot nézegettük. Last minute-tel akarunk menni, tehát még bármi szóba jöhet. Nem zártunk ki semmit, mivel nincs konkrét tervünk.
2013. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!