Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kinek milyen élménye volt a...

Szbetty23 kérdése:

Kinek milyen élménye volt a Maldív-szigeteken belül a Sun Island-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Februárban megyünk a barátommal a Sun Islandra, hiszen ismerősünk járt ott nem egyszer,ő nagyon meg volt vele elégedve. Azonban pár fórumot fellapozva találkoztam olyannal is, ahol a csomagok 4 nap után érkeztek meg a szigetre, a hazautazással kapcsolatban is gondok voltak, mármint alig tudták összegyűjteni az embereket a hidroplános hazautazás előtt. Kinek milyen élménye van ezzel kapcsolatban?
2013. júl. 25. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi nem Sun Islandon hanem Filitheyo-n voltunk másfél éve.

De én is sokat olvastam akkor Sun Islandról.

Legtöbb legjobb infot az Index forumán adtak, ott volt egy nagyon aktív maldívos forum.


Sun Island az egyik legnagyobb és legnyüzsibb szigeteknek. Ami azt jelenti, hogy sokan vannak, az Oroszok egyik legkedveltebb szigete. Nekem kicsit fura volt, hogy 3-4 külömbözö kategoriás bungi volt, és pl all inclusive-nál nem mehettél mindegyik étterembe csak amielyikbe szolt a bungid. Nekem ez kicsit ez túl nagy megkülömböztetésnek tünt. Viszont esténként van kis hangulat, és van rája és cápa etetés.


Mi Filitheyot azért választottuk, mert nem túl kicsi sziget, de nem is nagy bulizos. A tenger alatti része az egyik legszebb a összes sziget közül. Itt etetés nélkül jöttek a ráják ott úsztak velünk. Csak 2 kategóriás bungijuk van és egy büfés étterem (van másik is de ott étlapról kell rendelni).


Sun islandra úgy tudom nem hidroplán megy, hanem rendes kisreülö, ott van a szomszéd szigeten egy kisreptér(nem a nemzetközi). A hidroplánozás viszont nagyon lenyügözö dolog, én nagyon örültem, hogy hidroplánnal mentünk.


Sun Island inkább fiatalabbaknak való akik mindenképpen akarnak egy kicsit bulizni is.

De rossz választás biztosan nem volt, mert Sun Island is az egyik legjobb szigetek között van. vagy is ne aggódjál biztosan jó lesz.

2013. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!