Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Esélyem külföldön?

Victoriavikii kérdése:

Esélyem külföldön?

Figyelt kérdés

Pincérnek tanulok és hamarosan már be fejezem az iskolát az angolt jól beszélem és mindenképp külföldre szeretnék kimenni, dolgozni valamint kiköltözni! Következő helyekre gondoltam: Los Angeles, Ciprus, London, Párizs, Görögország vagy Sydney .

Melyik ezek közül a könnyebben kivitelezhető? Melyik miért nehéz és hogyan lehet kijutni? Minden információt elfogadok, és előre köszönöm a válaszokat.



2013. júl. 29. 04:53
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem még a legegyszerűbb London vagy Párizs lenne.. ott több helyen felvesznek még külföldit... Los Angeles-be szerintem nem érné meg, csak akkor ha már úgy mennél ki, hogy egy biztos, jó fizető állásra felvennének, Görögország is végül is megérné, csak ott inkább családi vállalkozások vannak, szóval emiatt nehezebb lehet ott találni munkát, de azért ott is vannak jócskán lehetőségek :D Ciprusról és Sydneyről pedig nem tudok véleményt mondani :/
2013. júl. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy másik kérdésed is, az is hülyeség...


Los Angeles és Sydney a szabályok miatt kilőve, nyilván az EU a kivitelezhető.

De ezt neked is illene tudnod.

2013. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül Londonban lenne esélyed. Ciprushoz es Gorogorszagoh némi görög nyelvtudás nem ártana, Franciaországhoz a francia nélkülözhetetlen, Losz Angelesbe es Sidney-be munkavallalokent kijutni szinte lehetetlen.
2013. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!