Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt esetleg itt valaki Orfűn...

Járt esetleg itt valaki Orfűn az augusztus 7-14. közötti időszakban valamikor?

Figyelt kérdés

Pontosabban, az alábbi helyeken:

-Orfűi-tó, és strandja

-Az Orfűi-tó és Mecsekszakál közötti terület

-Pécsi-tó

-Mecsekszakál

-Orfű környéke (Pl.: Abaliget)

-Pécs belvárosa


Tudom, talán furcsán hangzik, de azért tettem fel ezt a kérdést, mert én akkoriban (6-15. között) jártam ott a családommal, és hátha felismer valaki. :)

Tegyetek fel kérdéseket velem kapcsolatosan, és e kérdések által hátha "kitaláljátok", hogy ki vagyok.


(Megjegyzem: Úgy tudom, hogy nem sértem meg mások személyi jogait, mert gyakorlatilag csak saját magamról kérdezek.)


2013. aug. 17. 11:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(Persze, nem muszáj rögtön kérdéseket feltenni, csak ugye úgy lehet szinte a legkönnyebben kitalálni... :D )
2013. aug. 17. 11:35
 2/16 anonim ***** válasza:

Te normális vagy?

Egyrészt rohadt sok ember van ilyenkor ezeken a helyeken, másrészt senki nem az idegeneket figyelgeti.


Ha csak nem pálmafás ingben, susogós térgatyában, öltönyzokniban és szalmakalapban voltál, a kutya sem emlékszik rád.

2013. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Normális vagyok, csak az Asperger-szindróma az egyedüli "problémám".

Szerintem biztos megmaradt néhány ember emlékeiben halványan a kinézetünk...

2013. aug. 17. 11:45
 4/16 anonim ***** válasza:
Most ellenőrzi a kérdező, hogy eléggé feltűnő és érdekes-e. Ha nem akkor még kitalál valamit.
2013. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Asperger-szindróma ez most akkor egy olyan betegség ami nem betegség vagy mi ez?
2013. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Valaki szerint betegség, valaki szerint pedig nem az.

Az autizmus egy enyhébb válfaja.

2013. aug. 17. 13:35
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak nagyon kíváncsi vagyok...

Linkeljek magamról képet? Hátha úgy felismer valaki...

2013. aug. 17. 13:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy te olyan érdekes és/vagy feltűnő jelenség vagy, ami miatt megmaradhattál mások emlékezetében?


Mire jó ez az egész? Keveset foglalkoznak veled otthon, vagy mi?

2013. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én pedig téged nem értelek...

Nem gondolom azt egyáltalán, hogy feltűnő lennék.

Egyszerűen izgatóan, feldobóan hat rám, hogy hátha felismer valaki, és utána tudok vele beszélgetni.

2013. aug. 17. 14:20
 10/16 anonim válasza:

Neked más bajod is van, az tuti.

Ráadásul annyit sem írtál, hogy lány vagy-e, vagy fiú. Nem mintha számítana, úgy sem ismerne fel senki.

Aki ilyen kérdéseket tesz fel, azt szerintem a buszon sem ismerik fel, amivel mindennap jár.

2013. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!