Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik külföldi ország a...

Melyik külföldi ország a legolcsóbb nyaralás szemszögéből?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az utazast is beleszamolod akkor valamelyik kozvetlen szomszedunk, nem veletlen megy fel MO a Horvatokhoz. En ahol meglepoen olcson es jo korulmenyek kozt nyaraltam az Montenegro volt.
2013. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Bulgáriában voltam idén barátokkal, és meglepően olcsó volt. Mindennel együtt (szállás, utazás, költőpénz) 100 ezerből kijött egy fő. Igaz apartmanban laktunk, tehát a kajáról nekünk kellett gondoskodni, és busszal mentünk. Nagyon olcsó odakint a kaja, szóval mindig összedobtuk a pénzt, és úgy főztünk. Átszámítva pár száz ft-ot adott bele mindenki, mert olyan olcsón kijött. Az éttermi árak is elég jók, 10-15 levából (kb. 1500-2300 ft) simán jól laksz.

Ami, pedig egyre jobban jön fel az Albánia, bár sokan ódzkodnak tőle, mert elég kétes hírnevű hely. Bár még nem voltam ott, de nagyon elmennék, mert képek alapján gyönyörű és sztedm nagyon érdekes hely.

2013. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!