Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ettől fogtok rendesen kiakadni...

Ettől fogtok rendesen kiakadni! :D Valaki volt már úgy hotel-mentes tengerparti utazásokon autóval, hogy a tengerben fürdött szappannal?! :DD

Figyelt kérdés
Nem vett/etek ki szállodai szobát, az autóban, vagy sátorban aludt/atok, és a tengerbe vittétek be magatokkal a szappant? :D

2013. aug. 31. 12:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

"Kedves" 20-as! Mélyen tisztelt felmenőidet tahózd le, engem soha. "A sértegetéseket ezennel be lehet fejezni, én sem piszkálok másokat." De minek is beszélek, ha süket a közönség?


"Na látjátok, ugye hogy lehet ilyen szépen is fogalmazni, mint ahogy a 18-as tette? :)" Ha én képes vagyok rá, nem igaz, hogy te nem.


Viszont legutolsó kommentedet valóban nem értem. Egy haszonleső szállodatulajdonos vagy, akinek sértem a drága szaros érdekeit, hogy nem kívánok fizetni mivel nem kedvelem a szállodai életformát? Az a te egyéni szoc. problémád, ne engem ócsárolj, immáron tucadszor kértem, hogy ne, ahogy én sem tettem eddig. Nem fogom többször ismételni, alkalmazd.


És ne merészelj idióta emberekkel egy kalap alá venni, mert átkozottul nem ismersz!

2013. aug. 31. 21:40
 22/27 anonim ***** válasza:

Sós vízzel fürdeni...pár napig...tudod mit, az írom, amit hallani akarsz. Nagyon jó ötlet, ügyes vagy, fürödjél benne, nem marja a só a bőrt.

(a többiek értik...)

2013. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Tudod mit, leírom, mert úgy néz ki a válaszaimból számodra egyáltalán nem világos kispajtás - nem egyszer lubickoltam tengervízben, úgy, hogy utána nem öblítettem le magamról (mint írtam nem életem végéig, néhány napig), és nem lett bajom tőle.


Ennyire nem vagy képes olvasni a sorok között? Tapasztalatról beszéltem, de nyugi, a többiek értik. ;)


De légy boldog, és halld te is csak a saját hülyeséged: igen, neked kimarja. :DD

2013. szept. 1. 09:58
 24/27 anonim ***** válasza:
De amúgy te mi a jó büdös fenéért tetted fel ezt a kérdést, ha több tucat ember egyöntetű válaszára sz..rt? Fürgyé' le sós vízben, a farkamat sem érdekli, légy boldog és szabad.
2013. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A kérdező egy nagypofájú tahó JÚÚÚZER !!!
2013. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
*LÚÚÚÚÚÚZER
2013. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nemmarja ki... csak a tengervíz sósabb mint az izzadság... a tengervízben lévő "tápanyagok" tökéletesen megfelelnek a bőrön élő mikroorganizmusoknak. Ergo, mintha sportolás után nem mosdasz.
2013. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!