Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ettől fogtok rendesen kiakadni...

Ettől fogtok rendesen kiakadni! :D Valaki volt már úgy hotel-mentes tengerparti utazásokon autóval, hogy a tengerben fürdött szappannal?! :DD

Figyelt kérdés
Nem vett/etek ki szállodai szobát, az autóban, vagy sátorban aludt/atok, és a tengerbe vittétek be magatokkal a szappant? :D

2013. aug. 31. 12:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sós vízben... sőt bármilyen folyami vagy tavi vízben fürödni sok értelme nincs, maximum nem izzadság, hanem hal/iszap/tenger/homok szagod lesz.
2013. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ha csóró vagy minek mész tengerpartra?
2013. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy pár agymosott agyoncivilizált tökély ember ki fog akadni! :) Mintha nem látnák a fától azt a terebélyes erdőt, nem hiszem el, hogy vannak ilyenek, röhej... :)


Nem ezekhez szólt a kérdés! Akik nem tudják, fel sem tudják fogni, hogy bármi lehet másképp is.


Ok, most már vili, nem kell szappan, a sós wasser csodát tesz. ;) És megnyugtatom az előbbi vaksi panelprolikat, nem fogok szappant használni - pedig odaírtam, hogy természetest, de mintha még ehhez is vakok lennének, mindegy, hagyjuk - ahogy eddig sem tettem.


De a kimarással továbbra is vitatkoznék, nem marja ki!

2013. aug. 31. 19:25
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
De mi a pö.csömért írtál ki kérdést erről, ha nem érdekel a normális emberek véleménye? Ez a hü...lyeség egyedül szerinted jó ötlet. Mi a tökömért nem a tengerben mosakodnak szerinted a szigeteken az őslakók? Ők is panelprolik?
2013. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem vagyok az, de te biztos jobban tudod nálam, hadd gratuláljak bölcs következtetésedhez. Na, a sértegetéseket ezennel be lehet fejezni, én sem piszkálok másokat.
2013. aug. 31. 19:30
 16/27 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttihez szólt az utolsó.
2013. aug. 31. 19:31
 17/27 A kérdező kommentje:
De mi a pö.csömért kell a másikat csesztetni? Pláne ismeretlenül? Szinte rögtön az elején? Mit vársz el, hogy majd erre emelkedett egysorosakkal válaszolok?
2013. aug. 31. 19:37
 18/27 anonim válasza:
Még tengerben nem voltam csak tóban, amúgy benne lennék a buliban! :D
2013. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Na látjátok, ugye hogy lehet ilyen szépen is fogalmazni, mint ahogy a 18-as tette? :)


Nem mondom, hogy állandó jelleggel csudajó dolgokat művel a bőrrel a tengervíz, de egy pár napig ki lehet bírni - basszus, nem életem végéig gondoltam én sem. :)

2013. aug. 31. 20:27
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!


Pont az ilyen hozzád hasonló ÖNTÖRVÉNYŰ tahók miatt utálják a magyarokat külföldön.


Remélem, hogy egyszer elkapnak az autóban való csövezésért vagy a vadkempingezésért, azután kifizettetik veled egy jobb szálloda árával azonos büntetést!!

2013. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!