Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a legfélelmetesebb...

Mi volt a legfélelmetesebb hely, ahol valaha jártatok?

Figyelt kérdés
Valamilyen hirhedt város, vagy elhagyatott település, ilyenekre gondolok.
2013. szept. 27. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Az elmebeteg expasim egyszer elvitt az auschwitzi koncentracios taborba, mondvan "ezt latnom kell!"

Kb. mar 40 m-re a bejarattol megfagyott bennem a ver. Nem is felelmetes volt hanem inkabb sokkolo es nyomaszto egyben. Minden amit tudtam rola, lejatszodott elottem, es a leggazabb az volt, hogy utana hetekig keptelen voltam az egyik legjobb baratommal kommunikalni, aki tortenetesen nemet. Hulyeseg, tudom, de iszonyatos volt.......iszonyatosabb mint Pripjaty, pedig ott meg el is tevedtunk...

20/L

2013. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Londonban betévedtünk véletlenül egy getto negyedbe a párommal. Az a 10 perc amíg kiértünk maga volt a pokol. Ahogy jöttek ki, és csodálkozva néztek ránk, hogy mit keres a két sápadt arcú a területükön.. akárcsak a filmekben..Megszólalni sem mertünk, mert lehet ingereltük volna őket a magyar szavakkal.. A párom Budo Taijutsu fekete öves , de még ő is kapkodta a lábait..
2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az Új Köztemető környéke éjjel.
2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8.kerület
2013. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én kb. ugyanazt, mint a 2. éltem át Genovában.
2013. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nápoly. Nem annyira vészes, de jó lett volna tudni melyik városrészre nem érdemes menni..
2013. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Párizs Montmartre késő este.. senki se szólt h az a 'bevándorlós' rész..

de az is megszokható volt

most nyóckerben vagyok de nem vészes pedig kicsi vagyok

2013. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy lerobbant épületben kialakított ládagyár,Kecskemét külterületén.Az épület régebben diszkóként is üzemelt,és voltak a 90-es évekre leginkább jellemző feliratok,falfestmények.Utáltam azt a helyet,de ha nem éjszaka kellett volna ott dolgozni 12 órát megállás nélkül,lehet hogy másképp látnám.
2013. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Párizs Franciaország.

Egy piac negyed, ahol szinte csak feketék voltak. Olyanok voltunk a barátommal, mint Eminem egy Snoop Dogg klipben.

2013. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen értelemben. Amikor egy nyári este egyedül kellet végigmennem a nyolcadik kerület egyik fertőzött részén, akkor a bőrömön éreztem hogy most tényleg veszélyben vagyok, mert elég sok cigánybanda volt amerre mentem, és előtte kerültem már olyan helyzetbe hogy futnom kellett.

Ha nem konkrét félelem, akkor egy falu, gyerekként. Egy pókhálós (de ezenkívül tiszta) tanyaházban aludtam a bátyámmal, amikor éjszaka, 2 órakor felkeltem minden ok nélkül. Pechemre nagyon ki kellett mennem a vécére, de villany nem volt, és a fürdőszoba a pincében volt. A telómmal világítottam, de amikor leértem és elkezdtem, lemerült és kialudt a fény :D. Ez még nem nagy cucc, de pár másodpercre rá magátol kinyílt az ajtó, és elkezdett nyikorogni a falépcső. Na itt oldódott meg az ürítési probléma :D.

2013. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!