Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik ország, város szép...

Melyik ország, város szép télen Európában ahova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Akár autóval is.Pl.Svájc,Franciaország,Olaszország.Inkább karácsony körül mennék,szóval inkább az a kérdés hogy melyik város az ahova érdemes menni karácsonykor?(december 6-23 körül)
2013. nov. 3. 16:08
 1/8 anonim válasza:
Karlovy Vary, Poprád. Ezek közel is vannak, és mindkét város gyönyörű. Karlovy Vary híres város, adventi vásárral, Poprád pedig egy gyönyörű síparadicsom, ahol több napot el lehet tölteni túrázással.
2013. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Bar nem a felsorolt orszagokban, de hatarozottan MOSZKVA!!!

Amugy is gyonyoru, de telen valami eszmeletlen.

2013. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
21 országban voltam eddig, Moszkva ezidáig kimaradt. Viszont 5 éves voltam, amikor a Keleti pályaudvaron meghallottam, hogy "Tisza nemzetközi gyorsvonat indul Szolnok, Debrecen, Záhony, Csop, Lvov, Kiev útirányon át Moszkvába..." azóta menni szeretnék. :) Úgy néz ki, már nincs is olyan "messze" :)
2013. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Salzburg vagy Innsbruck
2013. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ja meg persze Becs.

A karacsonyi vasar kihagyhatatlan :)

2013. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Moszkvában én is voltam, eddig csak nyáron, már az is nagy élmény volt, de nagyon szívesen visszamennék télen is (igazából bármikor szívesen visszamennék), így én is azt javaslom.
2013. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Strassburg karácsonyi vására elég híres.
2013. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Prága is nagyon szép télen, szóval oda is megéri elmenni.
2014. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!