Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerbia szép ország? Érdemes...

Szerbia szép ország? Érdemes ellátogatni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
koszos, elhanyagolt, szegény. A tájai meg ugyanolyanok mint kishazánkban. Ha mindenképp balkán országot akarsz meglátogatni akkor inkább Horváto., Montenegrót ajánlom.
2012. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerbia ugyanolyan ország, mint Magyarország.

Szépek a hegyek Montengero felé és a Vaskapu.

A Szandzsák tényleg szegény, de az csak egy része Szerbiának.

2012. jan. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezt nem szokták ismerni, Zlatibor:

[link]

[link]

2012. jan. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám azt hogy nem szép vagy hogy szegény. Az ország déli része igencsak borzalmas, de gondolom nem a Koszovót érintő területre szeretnél látogatni.
2012. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azért gondoltam Szerbiára, mert azt hallottam, hogy az az igazi Balkán.

A zenék, a kultúra, stb.

2012. jan. 17. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiának az a nagy előnye, hogy busszal mindenhova el lehet menni, sok bolt/kávézó van, nem drága, elég szép tájak vannak és, ha autóval megy valaki, akkor jók az utak és közel van.
2012. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom különösebben szépnek, de pl Zlatibort imádom. :)
2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep orszag ! En tavaly nyaron voltam ott es nagyon jo volt.A Vajdasag is nagyon szep
2012. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van sok latnivalo sok hegy:Kopaonik Fruska Gora Zlatibor etc. Golubac-i erod vagy Petrovaradin csak delen van nagy mocsok meg romok.Szoval ha tudod hova kell menni akkor erdemes elmenni hidd el.Vajdasag szinten szep.
2012. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes ellátogatni, egy misét megér.

Vajdaság: Subotica, Novi Sad

valamint a főváros Belgrád. Ezeken a helyeken már jártam, Belgrádban egy hetet tartózkódtam. Nem mondom azt, hogy nincs szegénység, viszont nagyon tetszett Belgrád. Érdemes elmenni a Kalemegdanba, Kneza Mihalova (Belgrád fő utcája), Virágok Házába (itt van Tito Marsall sírja+kiállítás), felkeresni a bohém-negyedet (Skhadarilja), megnézni a Koronázó templomot, Szt. Márk székesegyházat és a Szt. Száva templomot. Normális áron meg tudsz ebédelni, nagyon finom a nemzeti étel. Kalemegdan-ba pedig sötétedéskor is ki kell menni, gyönyörű onnan a város. Van egy másik óvárosi rész, Zimony a neve, közigazgatásilag nemrég tartozik a városhoz. Érdemes ellátogatni! Az emberek nagyon kedvesek és segítőkészek. Sokkal jobban öltözködnek, mint Budapesten.

Tömegközlekedés villamossal, autóbusszal és trolival megoldott.

A főbb épületek szépek.

2012. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!