Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki a NoVa...

Utazott már valaki a NoVa Experience-szel külföldi nyelvtanulás vagy önkéntes munka céljából? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor cserediák voltam Finnországban volt ott egy mexikói lány, és úgy rémlik, hogy ő ezzel a szervezettel volt. Amit én tudok, hogy neki jóval kevesebb programot szerveztek, mint nekünk, viszont lehet csak azért, mert ezzel a szervezettel csak ő volt az adott városban. Viszont ezt leszámítva nagyon nkorrektnek tűnt. Cserélt családot is az is hamar megtörtént.
2013. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ausztráliába voltam egy évet 2012-ben Sydneyben. Nekem ők szervezték az egész utamat, és az iskolámat is, sőt a vízumomat is ők intézték, és nagyon meg voltam elégedve velük!! Egy lány intézte, nagyon segítőkész volt, mindenre figyelt amit mondtam, és sosem volt türelmetlen velem, úgyhogy én csak ajánlani tudom őket! Meg Ausztráliát is!!!!!! Megyek is vissza hamarosan!
2014. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!