Kezdőoldal » Utazás » Európa » Önkéntes vagy diákmeló Angliáb...

Önkéntes vagy diákmeló Angliában, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék kimenni Angliába vagy a közelbe, ahol angolul beszélnek. Kerestem már önkéntes melókat, de a legtöbb nem hetekre/hónapokra szól, hanem 1-1 alkalomra, az pedig kevés.

A célom nem az, hogy minél több pénzt keressek, hanem a nyelv gyakorlása. Jövőre érettségizem és most elég távol vagyok attól, hogy jól sikerüljön.

Ajánlhattok nyelvsulikat is, bár ezek elég drágák, így a nyelvtanfolyam + meló érdekelne inkább. A másik nehézség, hogy 17 éves vagyok és szinte mindenhol kell a 18+ életkor.

Ha a külföldi utazás nem jönne össze, akkor még mindig érdekelne valami jó nyelvsuli Pesten.

Tapasztalatokat és honlapokat szívesen elfogadok. (:



2012. máj. 7. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Angliában 16 év a iskolai korhatár.Vagyis 16 éves korodtól akár főállásban is dolgozhatsz.

(szóval e korod nem nehézség)

Így nyár közeledtével szoktak keresni bizonyos boltokban diákokat,nyári melóra.(sportworld,nero cafe stb)

De nagyon sok olyan üzlet van ami egy bizonyos szervezetnek árul dolgokat,olyan charity boltok.Amikor én kijöttem Angliába én is ilyen helyen dolgoztam.Fizetést nem kaptam,mert önkéntes munka,de rengeteget tanultam angolul(én olyan helyen voltam ami az állatok javára gyűjtött) A fiam 16 évesen hasonló helyen volt,de ő a hadsereg javára gyűjtöttek.A feladat nagyjából olyan mint egy turkálóban dolgozni.Először kiválogatod,átnézed az adományokat,majd szépen rendezed az üzletben,árazod,és árulod..Közben igaz angol hölgyekkel-urakkal beszélgethetsz.Nagyon jó élmény.

De az ilyen munkákat csak úgy tudod megszerezni,ha kint vagy és bekopogsz minden ilyen üzletbe.Sokszor jól jön nekik a segítség.

2012. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A probléma az, hogy az utazás és az albérlet drága, és egy nyár alatt nem fogsz annyit keresni, hogy jelentős többleted legyen ezek mellett (vagy, hogy egyáltalán többleted legyen, lehet, hogy mínuszban maradsz, mert még tapasztalatod sincs külföldön). Ha kimész, években kell gondolkozni, nem pár hónapban, különben pénzkidobás az egész és ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.
2012. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!