Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy au pairkedn...

Mennyire nehéz egy au pairkedni akaró fiúnak családot találni?

Figyelt kérdés

Van tapasztalom. Ugyanis van két beteg testvérem és sokat vigyázok rájuk.

Sokan mondták már,hogy értek a gyerekek nyelvén.Illetve,hogy miért nem tanulok olyannak,aki a gyerekkel foglalkozik.

Elsősorban nyelvtanulás miatt szeretnék kimenni ANGLIÁBA.

És sikeres érettségi után szeretnék kimenni,tehát úgy június végén. :)

18 éves vagyok most.



2014. jan. 3. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
tanfolyam kell hozzá,és kemény referencia...ám nem akarlak elkeseríteni,de erre lányokat, vesznek fel.Azért ne add fel!
2014. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem csak lányokat vesznek fel...,csak nyilván inkább lányt keresnek. Utána néztem. És tanfolyam se kell. :)
2014. jan. 3. 19:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Miért akarsz Au Pair lenni?

komolyan érdekel!

Nem olyan jó ám:(

2014. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy elsősorban nyelv tanulás miatt.

Másrészt érdekel Anglia. A kultúra,stb..


Te lány vagy fiú vagy? :) Miért írod,hogy nem jó? :)

2014. jan. 3. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Fiú vagyok:)

És sok rosszat olvastam ezzel kapcsolatban!Persze sok jót is:)

De mindent nézve nem hiszem hogy fiúként olyan jó dolog mosogatni,vasalni és gyerekekre vígyázni 1 évig!

A fizetés nem ér semmit!


Én a helyedben hajóra mennék dolgozni!A fizetés sokkal jobb!És nem csak egy országban járhatsz,hanem szinte a világ minden részére eljuthatnál!

A fizetésed sem kell elköltened,hiszen kaja és szállás lesz a hajón!

Én mindenképpen hajóra mennék!Gondold meg!Elvégre a hajón is tanulhatsz angolul,és sok embert megismerhetsz(minden országból)

2014. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem fizetést kapok,hanem zsebpénzt.

1 évre mennék csak ki,míg a nyelvet megtanulnám. Aztán jövök haza majd vissza ki,csak étterembe,vagy hajóra.

Kell angol tudás,ha hajóra mész...

Amit au pair munkát illeti (vasalás,mosogatás,stb.) Szerintem nem nagy valami,nem halok bele meg legalább lesz gyermek nevelési tapasztalatom. Mosogatni se biztos kell mert lehet vsn mosogatógép stb.. meg nem minden család követeli meg,csak a gyerek körülötti dolgokat :D

2014. jan. 3. 20:20
 7/16 A kérdező kommentje:
plussz tudok nyelviskolába járni,hogy hamarabb megtanuljam a nyelvet.
2014. jan. 3. 20:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Angol az Au pairként is kell!

pl.:ha a gyerek beteg lesz akkor a mentőket neked kell kihívni(ha egyedül vagytok) és elmagyarázni hogy milye fáj,szerinted milyen betegsége lehet,mi történt stb.

(rendőrség is ugyan így)+ úgy tudom az alapfok vagy a gyenge középfok kötelező elvárás egy Au pairnak is.

Akkora nyelvtudással meg hajóra is ki lehet menni!

2014. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen!

Szárazföldön hamarabb kapsz alapfokkal állást mint hajón. pl.: konyhai kisegítő,stb :)

De még nem kaptam választ a kérdésemre! :/

2014. jan. 3. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
+Angliában a családok többsége nem fizeti a nyelviskolát sem!Mert ott nem kötelező!(csak az USA-ban)Az oda és vissza útakat is neked kell fizetned!
2014. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!