Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oroszországba mennyi a repülőj...

Oroszországba mennyi a repülőjegy?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni Oroszországba pár napra, csak úgy szétnézni. Csak 2-3 napig lennék ott. Mennyibe kerül kimenni repülővel , Vagy hogy a legolcsóbb ? És mennyi a vízum ? Kimegyek én a nélkül is ha drága
2014. febr. 7. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipikusan olyan dolgok, amiknek marha egyszerűen utána tudnál nézni, csak lusta vagy. Kiváncsi leszek mi lesz ebből az egész utazásból...

Csak megjegyzésként: Oroszország a Föld legnagyobb országa. Szerinted ugyanannyiba kerül innen Moszkvába elutazni, mint mondjuk a Kamcsatkai-félszigetre? Gondolkozz!

2014. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MrPifta ***** válasza:
pontosan. Szocsi és Magadan nem szomszéd városok... Attól is függ, milyen társasággal mész. Ha kell vízum (nem tudom) akkor a nélkül nem engednek be, az ukrán határon visszafordítanak vagy nem engednek felszállni a repülőre.
2014. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vízum kell, anélkül be se engednek. Szerintem két-három napra nem éri meg kimenni, mert ennyi idő alatt még Moszkvában se tudsz rendesen körül nézni, viszont relatív nagyon drágára jön ki az utazás. Mert a vízum ára független attól, hogy meddig maradsz 3 hétig, vagy 3 napig, ugyanannyi (már a turista vízumok, nyilván a hosszabb tartózkodás, vagy a többszöri belépés itt most nem számít). A repjegy is egy olyan költség, hogy ugyanannyit fizetsz, ha Moszkvába az oda-vissza utat 2 nap vagy 2 hét eltéréssel teszed meg. Egyébként egyetértek az elsővel. Ha ennyinek nem vagy képes magadtól utánanézni, akkor Oroszország nem neked való hely.
2014. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okosok vagytok nagyon XD
2014. febr. 8. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Te sem panaszkodhatsz... :-)
2014. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Kimegyek én a nélkül is ha drága" Ezt a vízumra értetted? Mert ha igen, akkor komoly bajok vannak...
2014. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!