Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németországba vagy Franciaorsz...

Németországba vagy Franciaországba mennél szívesebben?

Figyelt kérdés
Melyik ország vonz jobban és miért? Hol több a látnivaló?

2014. febr. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Franciaországba már voltam,Németbe is,de azt nem szeretem.Mind a 2 helyen van sok látnivaló,viszont Franciába azért jobb mert ott tudsz választani időjárás szempontjából,Németbe mindig esik az eső
2014. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem esik mindig az eső, viszont tény, hogy a nap sem süt annyit, mint Magyarországon. Egyébként Németországon belül sem egyforma az időjárás, én pl. idén nem láttam havat, de 150 km-re tőlünk nagy hó volt még múlt héten.

A kérdésre válaszolva, Franciaországban még nem voltam, de a francia nyelvet utálom. Persze ha csak egy nyaralásról van szó, az más.

2014. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fr.o. több jót hallottam róla, elegánsabb.
2014. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha autóval mész akkor mindkettöbe, ha nem tudsz választani.

Mivel franciába az út németeken keresztül megy, söt nem is akármilyen részén az országnak, akkor azt már megnézném ott.

2014. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!