Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az amerikai zöld kártya lottó...

Az amerikai zöld kártya lottó átverés, vagy tényleg lehet nyerni vele?

Figyelt kérdés
Elkezdtem regelni ezen [link] az oldalon, de aztán láttam, hogy mennyit kéne fizetni, ezért bezártam az ablakot. Ehhez képest minden addig megadott adatomat (név, telefonszám) elmentett az oldal, és még aznap felhívtak telefonon, és egy hapsi kb. 1 órán keresztül győzködött, hogy adjam meg a kártyaszámom, mert 130 dollár ugyan már nem nagy pénz, és nem hiszi el, hogy nekem ez nem éri meg. Mondjuk ez az egy órás intenzív angol gyakorlás tök jó volt :), de kissé már idegesített a pacák, annyira rámenős volt. Át akartak verni, vagy tényleg lehet így zöld kártyát nyerni?
2009. dec. 19. 20:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy már kérdezett valaki hasonlót, de ott az egyik válaszoló azt írta, hogy ingyenes az egész. Akkor ha pénzt kérnek, az átverés?
2009. dec. 19. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már azért is átverés, mert úgy tudom már egy éve nincsen.Igen volt ilyen és ingyenes volt.

viszont a nagy terroizmusra tekintve úgy tudom betíltották. De nézz utánna.

sammiképpen se fizess és adj meg bankszámla számot seninek sem.

2009. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hivatalos oldal:

[link]


Ezen keresztül teljesen ingyenes a jelentkezés, bár az idei regisztrációs időszak november 30-án lezárult, a következő majd valamikor jövőre lesz, ha lesz.

2009. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy a két szép szemedért győzködött egy órán keresztül? Nem hiszem, hogy valakinek is ennyire fontos lenne, hogy te pénzhez juss. Ne hagyd magad becsapni.
2009. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól sejtettem, hogy itt valami nem stimmel. Szerencsére semmi adatot nem adtam meg nekik, ami a bankkártyámra vonatkozna.
2009. dec. 19. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Namost előttemszólóknak.

Nem hülyeség, itt élek egy ideje az egyesült államokban.

Több embert ismerek aki így jutott zöldkártyához.

2009. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A hivalos oldalon regelj, ott ingyenes. Ezek a cégek, mint az USAFIS is, a pénzre mennek, ezek az agencyk azért jöttek létre, hogy az angolul nem nagyon tudó embereknek helyesen ki tudják tölteni a jelentkezési lapot - persze nem ingyen. Ha tudsz angolul (nem kell hozzá nagy tudás), akkor ott a state department oldala, amit előzőleg már megadtak. Ott ingyenes a regisztráció és tuti, hogy nem vernek ott át.
2009. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, már értem, köszönöm :) Mondjuk érdekesek, mert kb. 20. alkalommal hívnak, és mindannyiszor elmondtam nekik, hogy köszönöm, inkább nem. Ez miért éri meg nekik? Szerintem ha így folytatjuk, már bőven el lesz telefonálva az a 130 dollár, amit rajtam keresnének.
2009. dec. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!