Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan országot ami...

Mondanátok olyan országot ami nem unalmas és jó megélhetés szempontjából?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Nincs olyan ország, hogy unalmas ország. Ha te unatkozol az a te hibád, és nem az ország hibája.

A jó megélhetés meg olyan, hogy ha jó a nyelvtudásod, van egy jó szakmád akkor akárhol élsz jól fogsz élni.

2014. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De maga a hely ahol élsz az is besegít , mivel nincs semmi szórakozóhely meg olyan helyek amivel elfoglald magadat
2014. ápr. 20. 17:58
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag ma már a világ szinte minden félmilliónál népesebb nagyvárosa rengeteg szórakozóhelyet kínál Vlagyivosztoktól Valparaisoig. Ezekben a városokban a megélhetés is általában jó, ha megvan a megfelelő nyelvtudásod és egy jó szakma hozzá. Nyilván vannak extrém kivételek, mint pl Phenjan, de gondolom az fel sem merült.
2014. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na végre egy rendes válasz , köszönöm :) Ezeken fogok még gondolkodni
2014. ápr. 20. 22:25
 5/23 5432109876 válasza:
Szerintem Európa és Amerika nagyvárosaiba érdemes menni, minél nyugatabbra, annál jobban kereshetsz, de persze ahhoz tudnod is kell valamit. Kínát és Japánt azért nem ajánlom, mert ott túl sokan vannak és nem olyan könnyű szót érteni.
2014. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Amerikába hányszor akartam már , de szinte lehetetlen...
2014. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Ani.W válasza:
Anglia !
2014. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ma 09:26

Én Angliában élek évek óta, és ha valaki belecsöppen a monoton munkaéletbe annak Anglia ugyanolyan unalmas mint bármi más.

2014. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van , Anglia ugyanúgy unalmas főleg hogy ott még a nap se süt sokat. Igaz könnyű oda kivándorolni , de akkoris nem sokkal másabb mint itthon. Amerikát megpróbálhatom , csak nem tudom hogy mennyi az esély a zöldkártyalottón.
2014. ápr. 24. 11:25
 10/23 anonim válasza:
ez szubjektív. én pl nagyon unatkoznék new yorkban vagy las vegasban, a sok rohanó, kaparó subhuman között. de norvégiában szívesen leélném az életem, pedig sokak szerint az egyik legunalmasabb ország.
2014. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!