Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok LEGOLCSÓBBAN...

Hogyan tudok LEGOLCSÓBBAN kirepülni Új Zélandra?

Figyelt kérdés

Július elsején repülnék, és szeptember 4-edikén jönnék haza. 19 éves vagyok. Tud esetleg valaki valami viszonylag olcsó lehetőséget?

Köszönöm előre is!


Még annyit hogy nem baj ha átszállásos, és pár nap plusz minusz az érkezésnél és az indulásnál nem gond.


2009. dec. 29. 19:25
 1/6 anonim válasza:
59%

www.pelikan.hu

itt elég olcsók is vannak. meg minél előbb foglalod le, annál olcsóbb.

2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Szia Zsófi! A bátyád vagyok a szomszéd szobából. Örülök, hogy vizsgára készülés helyett gyakorikérdések.hu-t nézel.

Szerintem legolcsóbban Új-Zélandra átszállással repülhetsz, mondjuk Bécsből. Ezeket is nézd meg, addig eljutni nem nagy szám.

2009. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ugy ha elkezdesz szárnytnöveszteni xD
2009. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ùj zélandra talán a legdagább tölünk eljutni.

Mindenképpen átszállás,mert magyarországról nem megy ausztráliába direkt járat és ausztráliából még új zélandra kell menned. Ahogy emlékszem olyan 2000 € körül van a repjegy. nagyon olcsót nem fogsz találni. lehet hogy itt ott olcsobb, de ami tuti hogy 1000 € felett van.

Egyébként akár a keresöbe is beírhatod az uticél és ezer lehetöséget ad.

2009. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy alapszabály, a volt gyarmattartók országaiból általában olcsóbb a repjegy, tehát érdemes Londonból nézelődnöd.
2010. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

British Airways -t néztem, oda-vissza 800 font alatt is volt jegy. Párizsból is érdemes elindulni, onnan se túl drága.


És készülj a vizsgáidra te gyerek :D !!!

2010. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!