Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országnak az előhívószá...

Milyen országnak az előhívószáma a +35? Nem szimpla kérdés, fura háttértörténet is lesz.

Figyelt kérdés
Szóval külföldön vagyok épp és munkát keresek. Feladtam egy álláshirdetést amire persze jöttek idióta válaszok meg hívások is. Viszont az egyiknél egy női hang nyögdösött a telefonban és többször is hívott az illető. Megnéztem a számot, ami +35-el kezdődött és lecsekkoltam és pont a +35 egyik országhoz se tartozott. Honnan hívhatott és eleve hogy lehet ilyen száma annak a furcsa embernek?
2010. jan. 4. 00:22
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Engem is arról hívtak, mint az előttem írót, úgy 20:12 körül, valamint csütörtök hajnali kettőkor is jött egy hívás, ugyanígy kezdődött a szám, csak más a vége....én nem vettem fel egyiket sem, de már nagyon kezd elegem lenni...
2013. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Ma hajnalban engem erről a számról csörgettek.

+35780055523

Mutattam reggel a páromnak,ő gyorsan tiltó listára akarta tetetni,naná,hogy rossz gombot nyomott meg,és visszahívta a számot.Ráadásul hiába nyomogattam utána a hívásmegszakítás gombot,nem ment.Gyorsan ki kellett kapnom az aksiját...Nagyon ideges lettem,mert pont akkor olvastam amit írtatok.Reggel az első útja a szolgáltatómhoz fog vezetni,mert én nem vagyok hajlandó az ő hülyeségéért fizetni.

2013. febr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Adrián1999 válasza:
Nekem is ugyan azon a számon hívtak, nekem legalább három ilyen +35 ös számon is hívtak és nekem is nő nyögdösést lehetett hallani.
2013. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma hajnali 4-kor, 2013.február 23-án hívtak hasonló számról: +35780055507

Még jó, hogy nem a közelben volt a telefon, mert lehet, hogy épp álmomból felébredve automatikusan felvettem volna...lehet direkt erre apelláltak...

Kik ezek az anya...szók?

Akkor most dobjam el a simkártyám, mert majd állandóan hivogatni fognak?

Ebay-t, godaddy-t,paypal-t, vaterát rendszeresen használom, vajon onnan halásztál le a telefonszámot?

Vajon mit lehet tenni ilyenkor?

Szép napot Mindenkinek!

Zsuzsa

2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Engem tegnap este hívott egy +35-tel kezdődő szám. Szerencsére nem vettem fel és vissza sem hívtam. Kicsit fura hogy tegnap hány embert hívott ez a szám kb ugyanabban az időben!
2013. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
engem is hívott tegnap 20:24-kor +35790095714
2013. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

na akkor csatlakozom énis, ma hajnalban +35780055521-ről csörgettek


valaki tesz feljelentést? :)

2013. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
12-es vagyok.Mi ma bementünk a szolgáltatómhoz,hogy letiltassam ezt a számot,de sajnos nem sikerült,mert flottás előfizetésem van,így csak meghatalmazással tiltathatok le számokat.Felhívtam anyumat,mert az ő rendezte ezt a flottás telefont a munkahelyén,hogy kérjen nekem meghatalmazást.Mondta egyébként,hogy hajnali fél 4-kor őt is csörgették,szerencsére ő is olyan,hogy az ismeretlen számokat nem veszi fel.Ha tényleg felfognak számolni pénzt nekem ezért,akkor bizony feljelentést fogok tenni,mert mivel gondolom a szolgáltatók is tisztában vannak ezekkel a kamuszámokkal.Ha pénzt számolnának fel ezért,akkor az csalásban bűnrészességet jelentene.
2013. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 partiné válasza:
Nekem is volt hívásom a +35 7 9009 5714 es számról,február 21.én 20 óra 21 perckor!én másnap reggel láttam hogy volt hívásom! Én sem szoktam visszahívni senkit, de lehet hogy felvettem volna, ha a telefon közelében vagyok! Ki ez a vadbarom,aki ilyen baromsággal foglalkozik! Csekkolja már le valaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Engem is hívtak a +35780055507-es számról csütörtökön este 8 kor megcsörgettek, aztán szombaton hajnali 4kor hívtak a +35790095715-ös számról, mire megébredtem és fel akartam venni letették. Tudtok valami újdonságot, hogy kik ezek, vagy mit lehet csinálni?
2013. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!