Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen országnak az előhívószá...

Milyen országnak az előhívószáma a +35? Nem szimpla kérdés, fura háttértörténet is lesz.

Figyelt kérdés
Szóval külföldön vagyok épp és munkát keresek. Feladtam egy álláshirdetést amire persze jöttek idióta válaszok meg hívások is. Viszont az egyiknél egy női hang nyögdösött a telefonban és többször is hívott az illető. Megnéztem a számot, ami +35-el kezdődött és lecsekkoltam és pont a +35 egyik országhoz se tartozott. Honnan hívhatott és eleve hogy lehet ilyen száma annak a furcsa embernek?
2010. jan. 4. 00:22
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Engem is szintén hívtak (+35722030282)

online forex és CFD kereskedésről szól amiben egy számlát kell nyitni egy londoni bejegyzésű banknál pontosabban a Royal Bank of Scotland-nál -ami volt már veszteséges és kapott már sok száz millió fontos bírságot is-

a cég ciprusi bejegyzésű, de londoni központú

én inkább kerülném velük a kapcsolatot bármilyen formában is mert nem kerek a történet amivel próbálják az embert beetetni

2013. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
+358714569090 lehúzós szám!
2019. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Nocsak. Ma csörgettek erről a számról: +357 99 279466. (akkor elvileg ciprusi)

Nem vettem fel, de ahogy kinyomtam, azonnal (tehát furán automatikusan) hívott a +357 96 311639 szám, később vettem észre, hogy nem ugyanaz. Azt is kinyomtam - ezek szerint még jó, hogy nem kockáztattam meg, hogy felveszem, hátha ez életem hívása.

2021. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ma hivott valaki/mi egy ilyen számról: +35304195634,külföldön élek...felvettem,halló!? Lerakta...azonnal kikapcsoltam a telefonom! Ilyen hivószám nincs! Később letiltottam a számot.
2021. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 DomiG válasza:

Engem az előbb hívtak a +353.., Írországból, valami cash -ről beszélt az ipse, amikor megkérdeztem:

- What would you like?

letette. Nem hívtam vissza. Azért vettem föl egyáltalán, mert a napokban a Samsung angliai portálján hagytam üzenete távirányító helyettesítés kérdésében és azt hittem azok.

2023. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!