Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » HA lenne lehetőségetek szívese...

HA lenne lehetőségetek szívesen élnétek Amerikában? Ha igen miért és ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Lett volna lehetoseg de kizart. Olvasgass: [link] szelesebb korben [link]
2014. aug. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számomra az usa az a hely, amellyel soha nem tudtam megbarátkozni.

Rengeteg élhető országot találtam már a világban, valahol amerika sosem jött be.

Nehéz megmondani miért. Véleményem szerint rettentően kommersz, és a néhány metropoliszt elhagyván irtózatosan unalmas.

2014. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En itt elek.

Alapszabaly, barmely orszagban is elsz, hogy Romaban viselkedj ugy, ahogy a roamiak.


Nincs az a penz, amiert elkoltoznek innen :D

2014. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dél-Amerikába szívesen (Brazília, Chile nagyon tetszik), és Észak-Amerikában pedig Kanadát szívesen felkeresném. Élni viszont vmi nagyobb városban szeretnék, ahol van metró, mert imádok metrózni.
2014. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok (ej, de lepontoztatok, pedig bizony baj van) es en Kanadaban elek. Bocs ha nem fogtam hogy a kerdezo az egesz amerikai kontinenst kerdezte.


Van am meg jo moka az USA-ban amugy:


[link]


Olvasnivalo: [link]


Lehet lepontozni de az USA a legjobb uton van hogy eleg brutalis rendorallamma valjon. Mindenkit lehallgatnak, a lehallgatasbol parallel construction-nal lesz birosagi ugy,a betarthatatlan mennyisegu torvennyel pedig mindenkit el lehet kaszalni ha eppen kell. A rendorseg militarizalodik. Ebbol nem kerunk.

2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem inkább nem. Lehet, hogy fél évet-1 évet bevállalnék, ha olyan kihagyhatatlan ajánlat lenne, de azt sem Georgiában, New Mexicóban, meg isten háta mögötti helyeken. Az USA szerintem egyre inkább nem jó irányba halad. Demográfia. Detroit. Ferguson. Ilyesmi.
2014. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!