Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznátok télből a...

Hova utaznátok télből a nyárba kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Január, február körül mennénk...tapasztalattal rendelkezők válaszait várom elsősorban, de minden tippnek örülök!!!

2014. aug. 16. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel nincs tapasztalatom de az országokkal ige. Thaiföld és Malájzia illetve még talán Bali ami szóba jöhet. Ezeken a helyeken azért nem leselkedik sok veszély egy kisgyerekre és kellően fejlett országok.
2014. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én még Maldívra is gondoltam...És érdemes utazási irodával foglalni, vagy inkább foglaljam magam? Te hogy intézted?
2014. aug. 16. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te intézz mindent. Én is Thaiföldet és Balit ajánlom. A repülőjegyeken kívül mind2 nagyon olcsó hely, ezért remélem minél tovább maradtok.
2014. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maldiv is jó, ha csak strandolni akartok. A többi helyen látnivaló is akad bőven. Mi mindig mindent magunk intézünk, semmi értelme bevonni harmadik felet. Utazási irodával csak Földön kívüli útra mennénk. Ezek az országok könnyen járhatok, biztonságosak nem lehet semmi problémátok az egyéni szervezéssel.
2014. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a Kanári szigetek a legjobb választás. Egy távol-keleti repülőjegy árából az egész család lerepülhet bármelyik szigetükre, az idő kellemes, a helyek tele vannak látnivalóval, és az otrtlét is olcsó.


Egyúttal vitatnám, hogy a maldív szigetek bármilyen módon is megérné, maga a szigetek közti transzfer is aranyárban mért, arról nem is beszélve, hogy bármilyen ellátás irtózatosan drága.

2014. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De például a Kanárira mikor érdemes menni? Február körül gondolom már strandolni ott nem lehet...
2014. aug. 16. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kanári egész évben jó. Strandolni pedig nyáron se biztos hogy tudsz az óceánban. Egyrészt hideg másrészt sokszor hatalmas hullámok vannak. De néhol vannak védett öblök fürödni illetve szállodákban is van medence.


Az időjárás kellemesen meleg februárban is, amiatt ne aggódj ;-)


Én is ezt javasolnám a gyerek miatt mert a többi hely időben nagyon távol van és a gyerek nem biztos hogy bírja a sok utazást.

2014. aug. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!