Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány miért...

Szerintetek ez a lány miért ír angolul blogot, ha magyar?

Figyelt kérdés
Olvasom a blogját, de sokszor nem értem, mert nem elég jó az angolom. Viszont nagyon jó dolgokat ír és sok szép helyen járt. Szerintetek miért nem magyarul írja le, hogy mi is értsük? [link]

2014. szept. 30. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez most nem egy önreklám, akkor nem értem, hogy miért nem írsz neki egy kérdést erről? Amúgy, ő nem a magyaroknak akar megfelelni, hanem az egész világnak.
2014. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Valószínűleg azért, hogy több ember olvashassa. Az angol világnyelv, így sok országban tanítják, tehát gyakorlatilag a Föld minden pontjáról olvashatják az emberek a blogját :)

Noha nekem nincs blogom, más oldalakon mindig angolul beszélek/írok, hogy többen megértsék.

2014. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sok magyar nyelvű blog is van a témában, ha magyart akarsz, akkor olvasd azokat. Az angolok között pedig ez erősen középszerű, persze nyilván így is szélesebb réteget ér el mint tenné azt magyarul.
2014. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából engem konkréten ez a blog érdekelne, mert látásból ismerem a lányt. Egy suliba jártunk. Azt hiszem marad a szótárgatás akkor.. legalább gyakorlom a nyelvet.
2014. okt. 1. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég reklámszagú a kérdés.
2014. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
de legalább jó csúnya lány
2014. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokkal több lehetőség van egy angol nyelvű internetes oldalban, mint egy magyarban. Gondolom nem kell kifejtenem, hogy miért.
2014. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

mert miért ne? ha egyszer tud angolul, írjon úgy. legalább gyakorolja.

ha meg ismered, kérdezd meg tőle :)

2014. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom megkérdezni tőle, mert annyira nem ismerem, csak mikor egy suliba jártunk akkor láttam őt a buszon.

És érdekel mi van vele, mert én is akarok így utazgatni középiskola után, és látva, hogy neki sikerült remélem nekem is fog.

2014. okt. 4. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!