Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 15eves vagyok kocsival mennek...

15eves vagyok kocsival mennek budapestrol londonba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15éves vagyok budapestről londonba utaznák a rokonaimmal kocsival es szerintettek a hatarnal kernek szuloi hatarozatott?

elore is koszi a valaszokat


2014. okt. 4. 08:16
 1/10 anonim válasza:
Vannak személyszállítók. Ugyan drágább mint a repülőjegy mert kb 30e/fő de ha autóval szeretnél akkor én ezt tudom ajánlani. Több is van, keress rá google-ben.
2014. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, a kérdező nem telekocsit keres hanem azt kérdezi hogy a határnál kérnek-e szülői beleegyezést.


Kérdező, bár a schengeni területen végigmész simán anélkül hogy bárki bármit kérdezne de az angol határőr fog kérni papírt:


[link]


Travelling with children

You may be asked at the border to prove the relationship between you and any children travelling with you if you don’t seem to be the parent - for example, if you have a different surname.


You can prove this with:


a birth or adoption certificate showing your relationship with the child

divorce or marriage certificates if you’re the parent but have a different surname from the child

a letter from the child’s parent giving permission for the child to travel with you and providing contact details if you’re not the parent

2014. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi. Es ha nem szeretnem hogy a szuleim tudjanak az egeszrol akkor hogy csinaljam? nagyon fontos lenne nekem ez az ut
2014. okt. 4. 09:55
 4/10 anonim válasza:
Első vagyok, tényleg. Bocsánat. Csak a kérdést olvastam el, a mellékszöveget nem.
2014. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nembaj!! szerinted mit tegyek hogyan csinaljam?
2014. okt. 4. 10:15
 6/10 anonim válasza:

Először is miért mennél ki Londonba, hogy nem tudnak a szüleid róla???

2.Legálisan nem tudod megcsinálni szerintem...

2014. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat ez nagyon hoszuu.. rokonaimmal menek kocsival es azt azeretbem meg tudni hogy hogyan mennyem ki vagy hogy csinaljam?
2014. okt. 4. 10:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még ezt megelőzően elsősorban azzal foglalkozz, hogy a botrányos helyesírásodon javíts valamelyest... "mennyek", "utaznák" és társai nem fordulhatnak elő!!!!


Egyébként meg legálisan nem tudod ezt megoldani, ha ellenőriznek, bukta van. És bárhol igazoltathatnak, nemcsak a határon.

2014. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az erdekel hogy szuloi belle eggyezes nelkul ki mehetek a rokonaimmal kocsival?
2014. okt. 4. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Az esetedben mindenképp kell a belle eggyezes.
2014. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!